Televizyon

“13 Reasons Why” Adlı Dizinin İkinci Sezonunda Yeni Oyuncular Olacak!

“13 Reasons Why” adlı dizi yayınlandığı ilk günden itibaren büyük ilgi gördü.

Diziyi beğenenler kadar eleştirenlerde oldu.

Final verdikten sonra ikinci sezonun olacağı konuşuldu ve kısa süre sonra ikinci sezon onaylandı.

Şimdi ise ikinci sezonda oyuncuların farklı olacağı söyleniyor. Diziden sorumlu olan kişi Brian Yorkey bir röportajda Katherine Langford, Dylan Minnette ve çekilen okul dışında geri kalan her şeyin ikinci sezonda olmayacağını söyledi.

Sonuçta dizi aslında başlangıçta sadece bir sezon olarak planlanıyordu. İkinci sezon için açık uçlar bırakılmış olsa da nasıl devam edeceği merak ediliyor.

Yorkey “Gösteriyi ilk oluşturduğumuzda devam edebileceğini düşündüğümüz iki yol vardı. Bunlardan birincisi; gerçekten muazzam bir travma geçirmiş olan karakterleri takip etmek, Hannah’ın ölümünden sonrasında yaşanan travmalarla başa çıkma yolları. Ama aslında başka bir versiyon daha vardı; her yıl yeni bir 13 nedenle başlayabileceğiniz True Detective modunda bir antoloji sürümü. İlk sezondan sonra bu oyuncularla devam etmek istemediğime karar verdim, daha fazlasını tanımak istedim ve onları takip etmek istedim.”

Dizinin ikinci sezonunda yeni oyuncular görmeye hazır olun. Siz bu konu hakkında nasıl düşünüyorsunuz? Hannah ve Clay ile birlikte bütün eski oyuncuları görmek ister miydiniz? Yoksa yeni oyuncular olmasını ister misiniz?


Popüler

Üst