Televizyon

“13 Reasons Why” Oyuncuları Selena Gomez İle Çalışmanın Nasıl Olduğunu Anlattılar!

Her genç Hollywood yıldızının dilek listesinde Selena Gomez ile çalışmak olabilir.

Selena Gomez’in yapımcılığını üstlendiği “13 Reasons Why” adlı dizinin oyuncuları da Selena ile çalışmanın nasıl olduğunu anlattılar.

Katherine Langford sadece Selena ile çalışmakla kalmayıp aynı zamanda arkadaşı olması hakkında da oldukça şanslı olanlardan biri.

Katherine: “Selena oldukça meşgul biri, bu yüzden çekimlerin sonuna kadar kendisiyle fiziksel olarak tanışamadık. Birinin yaşamını halkın gözlerinin önünde nasıl yaşayacağını herkesten çok biliyor. Artık garip geliyor çünkü ‘Ah, Selena ile öğle yemeği yiyeceğim’ dediğim zaman insanlar çıldırıyorlar.”

“Selena’nın bana numarasını attığı mesajı hala saklıyorum. Ekranda ‘Hey, ben Selena’ çıktı ve ben gerçek değilmiş gibi hissederek bakıyordum. Ama aynı zamanda olabileceğiniz kadar gerçek.”

Diğer oyuncu Dylan Minnette (Clay): “Selena dizinin üstesinden gelmek için tutkulu. Çok fazla dikkat çekmeyi beğenmediği halde, popülaritesini takdir ediyor çünkü konumunu daha iyi kullanabiliyor. Onunla birlikte bir güçlendirme hissi de getiriyor. O gerçek biri ve gerçekten kendisini ciddiye almıyor.”

Ross Butler (Zach): “Şaşırtıcıydı. Selena’dan beklediğim bir performans değildi. Onun bu projenin bir parçası olduğunu duyduğumda gerçekten ilginçti, bu beni ona çekti. Onunla çalışmaya başladıktan sonra ona ve projeye koyduğu mesaja daha fazla saygı duyuyorum.”

Popüler

Üst