Eğlence

20 Ünlü ve Yılbaşı Kutlaması!

20 Ünlü ve Yılbaşı Kutlaması!

Ünlüler yılbaşını kutlamaya başladılar. Her yerde kırmızı renkli süslemeler ve yılbaşı ağaçlarını görmek mümkün.

Ünlü isimler de sosyal medya hesaplarından yılbaşı kutlamalarına dair fotoğrafları paylaşmaya başladılar.

Hangi ünlünün yılbaşını nasıl kutladığını merak ediyorsanız iste size 20 ünlünün paylaşımını ekledim.

Bakalım ünlü isimler yılbaşını nasıl kutluyorlar?

1) Miley Cyrus ve Liam Hemsworth

Happy birthday Jesus

Liam Hemsworth (@liamhemsworth) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Fun Christmas Party with my family ! Fiesta de Navidad con mi family!!! 😜🎉 happy Christmas! Feliz Navidad! Elsa Pataky (@elsapatakyconfidential) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

2) Taylor Swift

Christmas Smooches 🎅🏼😘 Lily Aldridge (@lilyaldridge) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

3) Selena Gomez

Back in action ⚡️ ⚡️Simi & Haze⚡️ (@simihaze) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

4) Vanessa Hudgens

Oh Christmas Vanessa Hudgens (@vanessahudgens) tarafından paylaşılan bir video ()

5) Kylie Jenner

thank you @sashasamsonova 📸 Kylie (@kyliejenner) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

6) Kris Jenner

7) Zendaya

8) Ariel Winter

My Christmas 🎁❤️ #mcm ARIEL WINTER (@arielwinter) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

9) Shay Mitchell

10) Lucy Hale

🎄🤓 Lucy Hale (@lucyhale) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

11) Ashley Benson

Parisian feels with @findyourcalifornia Ashley Benson (@itsashbenzo) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

12) Troian Bellisario

13) Rowan Blanchard

14) Katy Perry

When your holiday shopping is woke af ❗️ @blklivesmatter www.merchforthemovement.org KATY PERRY (@katyperry) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

15) Hilary Duff

the only time of year I wear matching pajamas….🎄🎄🎄 Hilary Duff (@hilaryduff) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

16) Drake

Happy Holidays champagnepapi (@champagnepapi) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

17) Anna Camp

18) Elle Fanning

family time Elle Fanning (@ellefanning) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

19) Anna Kendrick

Just the beginning 😈 Anna Kendrick (@annakendrick47) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

20) Demi Lovato

😴 Demi Lovato (@ddlovato) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst