Moda

2015 Erkek Bez Ayakkabı Modelleri

Herkese merhaba , 2015 yılında erkek bez ayakkabı modellerinin nasıl olduğuna hep beraber göz atalım. Yaz gelince ayakkabılarımızın yazlık özelliğe sahip olmasına dikkat ediyoruz. Gün içinde aşırı sıcak havalarda eğer ayakkabıları doğru seçmezsek terleme olur ve bu da koku oluşturur.

Genelde erkekler koku konusunda çok uğraşırlar , çünkü genelde kapalı ayakkabı giyerler ve gün içinde fazla saatler ayakkabılarını çıkaramazlar. Bu da ayaklarının terlemesini ve koku yapmasını sağlar. Bez ayakkabılar bu konuda yardımcı olabilir. Hem sizi daha serin tutar hem şıklığınızı destekler , modayı takip ettiğinizi gösterir hem de ayaklarınızın terleyerek koku yapmasını önler.

Fakat unutmayın ki her gün aynı ayakkabıyı giymek ayakkabının ömrünü kısaltır ve kokuya sebep olur. Gün aşırı ayakkabı değiştirmek ve havalandırmak hem ayakkabılarınızın ömrünü uzatır hem de sizi kokudan korur.

2015 Erkek Bez Ayakkabı Modelleri 2015 Erkek Bez Ayakkabı Modelleri 2015 Erkek Bez Ayakkabı Modelleri 2015 Erkek Bez Ayakkabı Modelleri 2015 Erkek Bez Ayakkabı Modelleri 2015 Erkek Bez Ayakkabı Modelleri 2015 Erkek Bez Ayakkabı Modelleri 2015 Erkek Bez Ayakkabı Modelleri 2015 Erkek Bez Ayakkabı Modelleri 2015 Erkek Bez Ayakkabı Modelleri 2015 Erkek Bez Ayakkabı Modelleri

Popüler

Üst