Moda

2015 Erkek Kısa Şort Modelleri

2015 yılında erkek kısa şortlarında da değişmeler var. Erkekler genelde diz altı kapri şeklinde ya da diz seviyesinde pantolonlar giymeyi tercih ediyorlardı. Fakat  artık bu durumda değişmeye başladı. Artık erkeklerin de giydiği şortlar dizlerinin üzerine doğru kısalmaya başladı.

Erkek kısa şortlar , dizlerinin üzerine kadar çıktı ve biraz da daraldı. Dar ve kısa şortlar şuan Türkiye’de birçok insan tarafından gözlere tuhaf geldiği için hoş gelmiyor gibi. Ama zamanla eğer bu moda akımı da ilerlemeye devam ederse erkekler de artık yaz gelince bu kısa şortları giymeye devam edecekler. Yazın çok sıcaklarından kurtulmak için ya da sadece bir moda akımı oluşturup modayı takip ettiklerini göstermek için bu şortları oldukça fazla tercih edecekler gibi görünüyor.

Yavaş yavaş Türkiye’de de sokak modasında erkeklerde bu şortları görmek mümkün. Dar modelleri giyen erkeklere ise yönelen bakışlar dikkatimden kaçmadı. Yeni çıkan her şey başta dikkat çeker ama zamanla insanlar alışır. Sanırım bu durumda da aynı şey olacak.

2015 Erkek Kısa Şort Modelleri 2015 Erkek Kısa Şort Modelleri 2015 Erkek Kısa Şort Modelleri 2015 Erkek Kısa Şort Modelleri 2015 Erkek Kısa Şort Modelleri 2015 Erkek Kısa Şort Modelleri 2015 Erkek Kısa Şort Modelleri 2015 Erkek Kısa Şort Modelleri 2015 Erkek Kısa Şort Modelleri

Popüler

Üst