Eğlence

2015 Yılında Ayrılıkları İle Bizi Şok Eden 12 Çift

2015 yılını yavaş yavaş geride bırakıyor ve artık yeni bir yıla doğru yaklaşıyoruz. Ünlüler dünyasında oldukça hareketli geçen bu yıla baktığımız zaman çoğu çiftin ilişkisinin bittiğini görüyoruz.

Bu biten ilişkilerde de öyle çiftler varki bazılarının evleneceklerini bile düşünürken ayrıldılar.

Belki anlaşamadılar, belki aldatma olayları oldu yada iş yoğunluğundan dolayı birbirlerine vakit ayıramadılar bunları bilemiyoruz ama bilinen bir şey varki 2015 yılında büyük ilişkiler devrildi!

Gelin hep birlikte bir bakalım kimler kimler ayrılmışlar.

Andrew Garfield ve Emma Stone

andrew ve emma

İkilinin ilişkisi sürekli gel gitler içinde ve kolay toparlanamayacak gibi duruyor. Ayrılık sebepleri iş yoğunluğu olarak açıklanmıştı.

Big Sean ve Ariana Grande

ariana grande ve big sean 2

Çıktıkları ilk zamandan bu yana sürekli göz önündeydiler. Herkes onlar hakkında bir şey söylüyordu ve onlar umursamıyordu. Ama bir gün umursamaya başladılar ve ayrıldılar.

Austin Mahone ve Becky G

Austin Mahone ve Becky G

Birlikte olmaları iki tarafın hayranları da çok sevindirmişti. Desteklenen bir ilişkiydi ama bizi şaşırtarak ayrıldılar. Ayrılık sebepleri ise bilinmiyor.

Bridgit Mendler ve Shane Harper

Bridgit Mendler ve Shane Harper

Herkes tarafından kıskanılan bu ilişkide daha fazla sürmedi ve ikili ayrıldı.

Cody Simpson ve Gigi Hadid

Cody Simpson ve Gigi Hadid

Bu iki aşığımız da dillere destan bir ilişki yaşamıştır. Sürekli medyanın önünde yaşadıkları bu ilişki bir anda kopmuş ve ikili ayrılmıştır. Ayrılık sonrasında Cody her ne kadar adımlar atsa da Gigi hiç bir şekilde cevap vermedi ve ilişki tarihe gömüldü.

Joe Jonas ve Gigi Hadid

gigi ve joe

Gigi, Cody Simpson’dan ayrıldıktan hemen sonra Joe Jonas ile çıkmaya başlamış ve çok ses getirmişti. İkili sokaklarda sürekli aşk yaşıyor ve herkesi kıskandırıyordu. Sonrasında ne olduğunu bizde bilmiyoruz ama ikili ayrılma kararı aldı ve ayrıldılar. Buda Gigi’nin 2015 yılında ayrıldığı 2. sevgilisi oldu. Gigi bu hızlı ayrılmaları ile tepkiler gördü.

Liam Payne ve Sophia Smith

Liam Payne ve Sophia Smith

Bizi şaşırtarak ayrılan bir çift daha… Liam, Sophia’yı çok seviyordu ama bu sevmek yetmedi. Sophia ile bu ilişkiye bir ad koymak istiyordu. Ama Sophia bunu istemedi ve henüz çok erken olduğunu düşündü. İkilinin ayrılık sebebinin ise bu olduğu söyleniyor.

Louis Tomlinson ve Eleanor Calder

Louis Tomlinson ve Eleanor Calder

Bu ilişki çok sert bir şekilde bitti… Louis’in, Briana Jungwirth adlı bir kızdan bebeği olduğu ortaya çıkınca Eleanor ile olan ilişkisi bir anda bitiverdi ve sonrasında ise adları hiç birlikte anılmadı.

Miley Cyrus ve Patrick Schwarzenegger

Miley Cyrus ve Patrick Schwarzenegger

Bu ikilinin ilişkisi sürekli ön planda ve tüm dünyanın konuştuğu bir ilişkiydi. Her ne kadar Patrick’in annesi Miley’i istemese de Patrick bununla başa çıkıp Miley ile olan ilişkisini sürdürmeye çalışıyordu. Ama sonrasında onlarda bu ilişkiyi devam ettiremediler ve ayrıldılar.

Nick Jonas ve Olivia Culpo

Nick Jonas ve Olivia Culpo

Herkesin yakıştırdığı bu çiftimiz de başı şeylerle başa çıkamadı ve sonrasında ayrılma kararı aldı. Nick ayrılıktan sonra kimse ile birlikte olmayınca belki tekrar barışırlar diye düşünüldü ama bir barışma olmadı.

Victoria Justice ve Pierson Fode

Victoria Justice ve Pierson Fode

Bir başka hayranları sarsıcı ayrılık daha… Bu ikili de aşkları ile sürekli bizi kendilerine hayran bırakıyordu ama ne olduysa ayrılma kararı aldılar.

Zayn Malik ve Perrie Edwards

Zayn Malik ve Perrie Edwards

2015 yılının en çok konuşulan çiftlerinden desek bu ikili için? Çıkmaya başladıkları zamandan bu yana sürekli konuşuluyorlardı. En son evlilik planları yapmaya başladıklarını ve geleceğe umutla baktıklarını düşünüyorduk. Perrie Edwards katıldığı bazı röportajlarda işlerin yoğunluğundan dolayı evlilik ile ilgili işleri bir türlü planlayamadıklarını söylemişti.

Ama ikili de yaşanan bazı olaylar karşısında dayanamadı ve ayrılma kararı aldı. Ayrıldıkları ilk günden bu yana çok konuşuldular halada konuşulmaya devam ediyorlar.


Popüler

Üst