Moda

2016 Yılı Sevgililer Günü İçin Hediye Fikirleri

Merhaba arkadaşlar, 2016 yılında 14 Şubat Sevgililer Günü pazar gününe denk geliyor. Sürprizler için de güzel bir gün. Pazar günü tatil olan bir gün. Güzel sürprizler hazırlayabilir, zamanınızı güzel bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Sürpriz yapma olayı da aslında kişilere göre farklılık gösterebilen bir kavram bence. Önce sevgilinizi iyi tanıyor olmanız gerekiyor. Onun hoşlandıklarını ya da hoşlanmadıklarını iyi bilin. Onun nelere şaşıracağı hakkında da fikir sahibi olursanız eğer sürpriz yapma olayı çok daha kolay olur.

Her zaman yapılan ve klasikleşen şeylerden uzak durun derim ben. Benim fikrim o şekilde. Bir bayan olarak klasikleşen şeyleri yaşamaktan pek hoşlanmam ben. Farklılık isterim, kendi fikirlerini yansıtsın, bana özel bir şey olsun. Bu durum beni daha fazla sevindirir. Belki çok küçük bir şey olabilir ama bunu o düşünüp üretip bana özel hale getirmişse benim için oldukça değerli olur.

Genel olarak yapılan şeyler arasında kavanozlar içine doldurulmuş güzel sözler, resimli saatler ya da kupalar, çeşitli küçük hediyelerle doldurulmuş kutular gibi şeyler var. İnternetten hazır olarak yapılmış ve yazılmış olan hediyelerden uzak durun. Eğer bunlardan birini yapmak istiyorsanız her parçasında sizin emeğiniz olsun. Her bir kağıtta sizin el yazınız olsun. Ya da hediye kutusunun içine yerleştirdiğiniz her parça onun için anlamlı ve değerli olsun. Zaman harcadığınızı ona gösterin. Emek harcanılan her şeyin değeri çok yüksektir.

Sizler de sevgiliniz için planladığınız farklı sürprizleri yorum olarak atabilirsiniz.


Popüler

Üst