Moda

2016 Yılında Trend Olacak 6 Moda Tarzı

Herkese merhabalar, her sene yeni moda tarzları moda haline geliyor. Her seneye damga vuran trendler herkes tarafından uygulanıyor ve bir anda hızlı bir şekilde yayılıyor.

2015 yılında da farklı farklı trendler bir anda yayılmaya başladı. 2016 yılı için de bazı tarzlar trend olacak. Yeni trendleri hızlı bir şekilde kullanmaya başlayacağız.

1)Kış düğünleri2016 Yılında Trend Olacak 10 Moda Tarzı

Kış düğünleri yeni sezonun yeni trendi olacak. Kış mevsimi beyaz rengi ile özdeşleşen bir mevsim. Doğanın eşsiz güzelliğini kullanarak çeşitli fotoğraflar çekinebilir, bembeyaz gelinliğinizle mükemmel bir görsel şölen oluşturabilirsiniz.Yaz mevsimi düğün için klasikleşen bir mevsim. Ama artık yeni moda kış düğünleri olacak.

2)Çift cinsiyetli kıyafetler

2016 Yılında Trend Olacak 10 Moda Tarzı

Bayanlar son zamanlarda erkek kıyafetlerini giymeye başladılar. Boyfriend jeans, ceketler gibi kıyafetlere isimler verdik. Erkek arkadaşlarımızın ceketlerini, pantolonlarını giymiş gibi bir görünüme kavuşmak trend olarak hızlı bir şekilde daha çok yayılacak.

3)Kuralları yok etmek 

2016 Yılında Trend Olacak 10 Moda Tarzı

Desenlerin uyumlarına dikkat etmeden karmaşık bir görüntüden korkmadan kombinler elde etmek.

4)Bel çantaları

2016 Yılında Trend Olacak 10 Moda Tarzı

Bel çantaları daha çok erkekler tarafından tercih ediliyordu. Artık onlar da kullanmamaya başladı. Şimdiden sonra bel çantalarını da biz kullanmaya başlayacağız. Büyük ve modern olan bel çantaları ile yeni bir trend başlayacak. Sizler de şimdiden bu trendi uygulamaya başlayabilirsiniz.

5)Spor ayakkabıları her zaman kullanmak

2016 Yılında Trend Olacak 10 Moda Tarzı

Spor ayakkabıları sadece spor kıyafetler, kot pantolonlar, taytlar ile kombinlemeyeceğiz. Klasik parçalarla da spor ayakkabıları kullanmaya başlayacağız.

6)Kalın ve yansıtıcı gözlükler

2016 Yılında Trend Olacak 10 Moda Tarzı

Parlak gözlükleri yılın son zamanlarına doğru kullanmaya başladık. Ama daha kalın ve yansıtıcı olan, ayna olan gözlükleri kullanmaya devam edeceğiz. Daha kalın ve belirgin gözlükler olacak.


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst