Televizyon

22 Haziran – Survivor All Star Araba Oyununu Kim Kazandı ?

Survivor All Star’ın finaline çok az kaldı arkadaşlar. Son olarak ise Acun Ilıcalı yine araba oyununu oynattı. Oyunda yarışmacıların annelerine sorulan sorular yarışmacılara sorularak doğru bilinenler birer sayı elde ettirdi. Komik diyaloglar ortaya çıktı.

Annelere sorulan soruların doğru cevaplarını bulmaya çalışan yarışmacılar oldukça komik diyaloglar olmasına sebep oldu. Sorulan soruların sonunda iki kişi finale kaldı. Acun Ilıcalı geçen senelerde yaptığı şekilde aynı tarzda yarışmacıları yarıştırdı. Son ikiye kalan kişi araba için kıyasıya yarıştı.

Begüm ise erken elenen isimlerden biri oldu. Dört finalist ise Hakan , Hasan , Turabi ve Merve. Bir ünlü bir gönüllü ile yarı finalde oynadı. Eşleşme için kura çekildi. Hakan ve Turabi, Hasan ve Merve eşleşti. Bu dörtlü gruptan kazananlar ise finalde oynadı. Oyun yine her zamanki gibiydi. Kapının kapısını 90. saniyede açmaları gerekiyordu. Açtıktan sonra beş saniye bekleme hakları vardı.

Acun sorduğu sorularla ise kafaları karıştırmayı başardı. İlk olarak Turabi ve Hakan karşılaştı ve üç olan oyunu kazandı. Bu sene sadece arabanın kapısını açmak yeterliydi. İçine oturmadan beşe kadar saydılar. Üç olan kazandı , 2-2 olan beraberliği ise Turabi bozdu ve Hakan’ı eledi. Finalin bir yarışmacısı Turabi oldu.

Daha sonra ise Hasan ve Merve aynı şekilde yarıştı ve Merve kazandı. Finalde ise Merve ve Turabi birlikte oynadılar ve son oyunda ikisi de kapıyı açmadı son olarak 60 saniye oynadılar. Turabi kazanarak skoru 2-1 yaptı. Tekrar oynanan oyunda yine ikisi de kaçırdı ve kapıyı açmadılar. 60 saniye tekrar oynandı ve bu sefer yine Turabi açtı. Skoru 2-2 yaptı. Final oyununu ise yine her ikisi de açmadı ve oynanan son oyunda ise Merve arabayı kazandı.

 

Popüler

Üst