Televizyon

24 Haziran – Survivor All Star Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı ?

24 Haziran akşamı oynanan Survivor All Star Dokunulmazlık oyunu çok çekişmeli geçti. İki takımdaki yarışmacılar da çok yoruldular ve kazanmak istediler. Daha önce oynadıkları bir oyuna benzeyen gözlerini kapatarak oynanan bir oyun oynadılar. Ünlüler takımında Merve ve Hakan her oyunda oynadılar ve gönüllüler takımında oyuncu değişikliği yaptılar.

Bu akşam Begüm yine son anda kazanması ile dikkatleri çekti ve geriden gelmesine rağmen topu isabetli atarak bir çok oyunu kazandı. Hatta bu kadar geriden gelip oyunu kazanması herkesi hem güldürdü hem de şaşırttı. Her oyunda oynamak zorunda kaldığı için sürekli yorulduğunu dile getiriyor.

Merve ise kaybettiği her oyundan sonra tepkisini fazla gösterdi. Hakan’a da sinirlendi , Begüm’den oyun alamadığında da sinirlendi. Bu akşam oynanan dokunulmazlık oyunu ise oldukça önemliydi. Hakan ve Begüm’ün oynadığı oyunda Hakan kazandı ve durumu 9-7 yaptı. Eğer biraz daha hızlı olsaydı o oyunu da alabilirdi. Sonra tekrar Hakan oynadı ve oyunu kazandı , dokunulmazlığın sahibi oldular.

Bakalım yaşanacak konseyde neler olacak? Kimin ismi çıkacak? Bu hafta kim elenecek ?

 

 

Popüler

Üst