Televizyon

Adem ve Sabriye Neden Kavga Etti? (21 Mart 2017)

Survivor 2017 tüm heyecanıyla devam ediyor. Adem ve Sabriye’nin neden kavga ettiği ise herkesin büyük merak konusu oldu.

Adem ve Sabriye bu sezonun iki yakın arkadaşı olarak sürekli birlikte hareket ediyorlardı.

Hatta birbirleri için diğer isimleri karşılarına almakta tereddüt etmediler.

Adem, Sabriye’ye karşı yapılan hareketlerden dolayı ünlüler takımının diğer isimleriyle arasını açtı ve Sabriye ile birlikte devam etme kararı aldı.

Her ikisi de birbirlerine her zaman “kardeşim” diyerek hitap ediyorlardı ve hem adada hem de oyun alanında birlikte zaman geçiriyorlardı.

Sabriye her hafta potaya yazıldı ve her hafta potadan kurtuldu. Bu durum üzerine ünlüler takımındaki diğer kişiler Sabriye’nin sms gücü fazla olduğu için ve oyunlarda da oyun almaya başladığı için potaya Sabriye’yi çıkarmayı durdurdular.

Sabriye ile arası bozuk olan isimler, arasını düzeltti ve Sabriye ile iletişim kurmaya başladılar.

Son bireysel dokunulmazlık oyununu da Sabriye kazandı. Dokunulmazlık oyunundan sonraki gün, konseyden bir gün sonra Adem ve Sabriye’nin kavga ettiğini gördük.

Bugün yayınlanacak olan bölümde Adem ve Sabriye birbirlerine karşı sert sözler ve hareketlerde bulunuyorlar.

Her iki isminde hayranları bu kavgaya akıl erdirmekte zorlandılar. Araları bu kadar iyi giderken ne oldu da bu kadar kötü oldu.

Adem, Sabriye’yi diğer isimler konusunda sık sık uyarıyordu. Potadan kurtulduğu için Sabriye’ye yaklaştıklarını dile getiriyordu.

Sabriye birden hızlı bir şekilde Şahika ile arasını bozdu ve diğer gruba daha yakın olmaya başladı. Son olarak Adem’le de arası bozuldu. Fragmanda Adem’e doğru matara fırlattığı dahi görülüyor.

Sizin ikilinin arasında geçen bu kavganın sebebi hakkında net bir fikriniz var mı?

Bir de sizce Şahika, Sedat, Pınar ve Furkan arasından bugün elenen isim kim olur?

Düşüncelerinizi ve tahminlerinizi bekliyorum.


Popüler

Üst