Magazin

Ariana Grande Manchester Saldırısı Sonrası Duygusal Bir Mektup Yayınladı!





Dünyaca ünlü şarkıcı Ariana Grande’nin 22 Mayıs tarihinde Manchester konserinde gerçekleşen terör saldırı herkesi çok üzmüştü.

Ariana Grande, saldırıdan hemen sonra Twitter hesabından kısa bir tweet atmıştı.

Bu olaydan çok etkilenen ve çok üzgün olan Ariana, bir kaç gün sonra duygularını ifade ettiği açık bir mektup yayınladı.

Bu mektubunda düşüncelerini ve gelecekle ilgili planlarını anlatan Ariana, hayranlarının kendisine de destek mesajlarının atmasından dolayı teşekkür etti.

Sizler için Ariana’nın yayınladığı mektubu paylaşıyorum. Bu mektup hakkındaki düşüncelerinizi yorum olarak yazmayı unutmayın.

Kalbim, dualarım ve en derin bağ sağlığı dileklerim Manchester saldırısı kurbanları ve onların sevdikleriyle birlikte.

Hissettiğiniz acıyı götürmek veya bunu iyileştirmek için benim ya da bir başka birisinin yapabileceği hiçbir şey yok.

Ne şekilde yardımıma ihtiyacınız olursa olsun, elimi ve kalbimi ve her şeyimi size uzatıyorum.

Şuan yapabileceğimiz tek şey bunun bizi nasıl etkileyeceğini ve hayatımızı nasıl dışarıda yaşayacağımızı seçmemiz. Geçen haftadan beri durmadan hayranlarımı ve sizleri düşünüyorum. Bütün bunların üstesinden gelmeniz ne kadar tahmin edeceğinizden çok ilham verdi ve sizinle gurur duymamı sağladı. Birbirinize gösterdiğiniz şefkatiniz, nezaketiniz, gücünüz ve birliğiniz, Pazartesi günkü yaşanan iğrenç niyetin tam karşılığıdır.

Siz bu kötü niyetin zıttısınız.

Tecrübe edinmek zorunda kaldığınız bu acı, korku ve travmadan dolayı özür dilerim. Neden böyle olayların meydana geldiğini hala anlayabilmiş değiliz çünkü bunlar bizim doğamızda yok bu yüzden geri çekilmemeliyiz.

Bırakmayacağız ve korkunun etkilemesine izin vermeyeceğiz.

Bunun bizi bölmesine izin vermeyeceğiz.

Nefretin kazanmasına izin vermeyeceğiz.

Hayranlarımı iyileştirmeden ve aynı şekilde sizin de beni iyileştirmenize devam etmeden yıl sonunu getirmek istemiyorum.

Bu şiddete cevabımız; birlikte daha yakın durmamız, birbirimize yardım etmemiz, birbirimizi daha fazla sevmemiz, ve her zamankinden çok daha gürültülü bir şekilde şarkı söylememiz ve daha iyi ve cömert yaşamamız olacaktır.

Cesur şehir Manchester’a hayranlarımla birlikte vakit geçirmek için ve kurbanlar ve onların aileleri için para toplayacağımız bir yardım konseri yapmak için döneceğim. Müzisyen dostlarıma ve arkadaşlarıma Manchester için gösterdiği sevgiye teşekkür etmek istiyorum. Her şey onaylanır onaylanmaz bütün detayları sizinle paylaşacağım.

Dangerous Woman Turunu yaptığımızdan beri,dedim ki bu gösteri, her şeyden çok, hayranlarım için güvenli bir yer olacak. Kaçmak için, kutlamak için, iyileşmek için, kendilerini güvende hissetmek için gelecekleri bir yer olacak. İnternette tanıştığı arkadaşlarıyla buluşacakları bir yer. Kendilerini ifade edebilecekleri bir yer olacak.

Bu olay bunu değiştirmeyecek.

Gösterilerimde seyircilere baktığınızda, güzel, çeşitli, saf, mutlu bir kalabalık göreceksiniz. Binlerce insan, akıl almaz bir şekilde farklı, sadece bir neden için burada, o da müzik.

Müzik, dünyadaki insanların paylaşabileceği bir şey.

Müzik bizi iyileştirmek için var, bir araya getirmek için var, mutlu etmek için var.

Bizim için devam eden şey bu olacak.

Kaybettiğimiz insanların, onların sevdiği insanların ve bu trajediden etkilenen hayranlarımın onurunda olmaya devam edeceğiz.

Her gün aklımda ve kalbimde olacaklar ve hayatımın sonuna kadar onlar için ne yapabileceğimi düşüneceğim.

Ari


Popüler

Üst