Magazin

Ariana Grande ve Calvin Harris “My Way” Adlı Şarkıda Beraber Mi Çalıştılar?

Ariana Grande “My Way” adlı yeni şarkısını tanıtımını yayınladı. Daha önceden Calvin Harris de “My Way” adlı şarkısının 16 Eylül de yayınlanacağını duyurmuştu.

Her ikisi de tesadüf eseri Ryan Seacrest Radyo programında şarkılarının tanıtımını yapında ve iki şarkıda aynı isimde olunca herkes bu şarkıda ikilinin beraber çalıştığını düşünmeye başladı.

Bu düşünce yayılmaya başlayınca da ikili buna dur diyebilmek için kolları sıvadılar. Beraber açıklama yaptılar ve videoda Ariana Grande “benim ‘My Way’ isminde bir şarkım var” hemen sonra da Calvin Harris de “ayrıca benim de ‘My Way’ isminde bir şarkım var” dedi. Ariana Grande şu şekilde devam etti: “Ama onlar aynı şarkı değiller. Bu saçma, üzgünüm.”

Calvin Harris de “Aynı şarkı değiller” dedi. Ariana Grande daha sonra bir açıklama daha yaptı. “Herkesin Calvin Harris’in My Way isimli şarkısında beraber çalıştığımızı düşündüğünü görüyorum. Gerçekten sizi hayal kırıklığına uğrattığım için çok üzgünüm. Onlar iki farklı şarkılar ve bu durum için çok üzgünüm. “ şeklinde bir açıklama yaptı.

Daha sonradan da “ama o bizim şarkımız olsaydı ne kadar iyi olurdu?” sözleri ile beraber çalışma fikrinin oluşabileceğinin de sinyalini vermeden edemedi. Belki ilerleyen zamanlarda beraber çalışırlar, belli olmaz.


Popüler

Üst