Biyografi

Aşk Laftan Anlamaz İpek-Merve Çağıran Kimdir?

Aşk Laftan Anlamaz dizisindeki oldukça sempatik olan İpek yani Merve Çağıran kim? Hem güzelliği hem de oyunculuğundaki başarısı ile kendisini göstermeyi başardı.

Dizide Aslı, Hayat ve İpek arasındaki arkadaşlık, kardeşlik, sırdaşlık genç kızların çok hoşuna gidiyor. Üç genç kızın da ayrı ayrı özellikleri var. İpek en güçlü görünenleri. Hayata karşı daha dik duruş gösteren, katı kuralları olan ve hayatında zorluklarla büyüyen bir genç kız. Aynı zamanda da güçlü bir karakteri var ve “erkek gibi kız” denilecek tiplerden. Bütün bunlar da birleşince ortaya mükemmel bir sonuç çıkıyor.

1992 yılında Balıkesir’de doğmuş. Daha önce “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisi ile kendisini fark ettirmeyi başarmıştı. 2010 yılından beri oyunculuk yapıyor. Umarım başarılı bir şekilde yoluna devam eder. Biz bu dizideki rolü ile onu çok sevdik. 🙂 Kullandığı saç modeli ile de bir çok genç kıza yol gösterici olacak gibi görünüyor.

Sanırım sevgilisi yok. Çünkü herhangi bir fotoğraf bulamadım. Dizide kendisine aşık olan Kerem’in bir kız arkadaşı olduğunu iddia edenler var. Ama onun da kesin bir şekilde sevgilisi var diyemiyorum. Eğer her ikisinin de sevgilisi yoksa gerçek hayatta sevgili olurlar mı sizce?

Aşk Laftan Anlamaz İpek-Merve Çağıran Kimdir? Aşk Laftan Anlamaz İpek-Merve Çağıran Kimdir? Aşk Laftan Anlamaz İpek-Merve Çağıran Kimdir?


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst