Magazin

Barış Arduç ve Elçin Sangu’nun Arası Mı Bozuk?

Dün akşam gerçekleşen Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde Barış Arduç ve Elçin Sangu’nun davranışları dikkatlerden kaçmadı.

Elçin Sangu geçen sene olduğu gibi bu sene de ödül törenine erkek arkadaşı Yunus Özdiken ile beraber geldi.

Ödüllerini alması için sahneye davet edildiğinde Barış Arduç ile yan yana gelmemeye çalışması ve sahneden hemen ayrılması hayranlarının gözünden kaçmadı.

Ödül törenini izleyen hayranları hatta sahnede ikilinin yan yana gelmesi için Nergis Kumbasar’ın onları uyardığını da dile getirdiler.

Aralarında bir sorun mu var? Araları bozuk mu? İkilinin davranışlarından hayranlarının bunu düşünmeleri bence de haklı bir durum.

Sahnede köşe kapmaca oynadıklarını düşünen hayranları iş hayatlarıyla aşk hayatlarını birbirine karıştırmamaları gerektiğini söylüyorlar.

Tabi bunların hepsini uzaktan gördüğümüz gibi yorumluyoruz. Belki de tamamen yanlış bir görüntü oluşmuş olabilir ya da ikisi de özellikle bu duruma dikkat etmiş olabilirler.

Barış Arduç ve Elçin Sangu'nun Arası Mı Bozuk?

Çünkü biliyorsunuz ki Elçin Sangu ve Barış Arduç’un özel hayatlarında sevdiği ve görüştükleri insanlar var. Onlar hayranları tarafından acımasız eleştirilere maruz kalıyorlar. Belki de sırf hayranlarının yaptıkları yorumlardan dolayı ikili uzak kalmaya çalışmış olabilirler.

Çünkü çok fazla yan yana gelip samimi davranışlar sergilediklerinde de hemen aralarında aşk mı var diye söylentiler dolaşmaya başlıyor. Bence her ikisi de nasıl olması gerektiği konusunda oldukça sorun yaşıyorlar. Onlara da hak vermek lazım.

Siz nasıl düşünüyorsunuz?


Popüler

Üst