Manşet

Barış Arduç ve Gupse Özay TEGV Kanal D’de Ayrı Ayrı Takıldı!

Merhaba arkadaşlar, Kanal D’de yayınlanan TEGV 20. Yıl Özel Programında Barış Arduç ve Gupse Özay ayrı ayrı takıldı. İkilinin ayrıldı mı dedikodusu tekrar gündeme geldi. Hiç bir fotoğrafta birlikte olmayan ikili porgramında sonunda toplu bir şekilde şarkı söylerken de iki uç kısımda bulundular.

Birbirlerinden bilerek ayrı durdukları da gözlerden kaçmadı. Programın sonunda sahnedeki iki uç kısımda durarak şarkıya eşlik etmeleri ile herkesin kafasını allak bullak etmeyi başardılar. O ana olan birlikte bir tane bile fotoğraflarının olmaması dikkatlerden kaçmamıştı.

Son sahne ile de herkesin kuşkulanmasını sağladılar. Hala net bir şey demek çok zor. Çünkü Barış Arduç son yapılan ayrılık haberleri için yalan haber açıklamasında bulunmuştu. Ama bu görüntülerden sonra nasıl bir savunma gelir bilemiyoruz. Sizler nasıl düşünüyorsunuz? Ayrıldıkları için mi uzak durdular? Yoksa bilerek sırf gündeme oturmamak için mi ayrı ayrı takıldılar? Ama bilerek ayrı takıldılarsa da daha fazla gündeme oturacaklarını tahmin edememiş olmalılar.


Popüler

Üst