Magazin

Beckham Ailesi Disneyland Tatilinde!

David & Victoria Beckham yaz günlerini değerlendirmek ve sürekli çocukları ile vakit geçirmek istiyor. İkili geçtiğimiz gün Kaliforniya’da çocukları Brooklyn, Romeo, Cruz ve küçük prenses Harper ile Disneyland’i gezdi.

Çocuklar Disneyland’in tadını çıkardı diyebiliriz. Küçük Harper anne ve babası ile takılırken Romeo ve Cruz ise abileri Brooklyn ile takıldı. Hep birlikte harika bir gün geçiren aileyi hayranları gezi boyunca görüntüledi. Beckham’ın kızını gezi boyunca çocuk arabasında sürmesi ise bir kez daha ne kadar örnek bir baba olduğunu gösterdi.

Çocuklarına çok düşkün olan Beckham aynı zamanda Disneyland’da Frozen çizgi karakterindeki Anna ve Elsa ile birlikte poz verdi.

Beckham Ailesi Çocukları İle Disneyland Tatili Yapıyor Beckham Ailesi Çocukları İle Disneyland Tatili Yapıyor Beckham Ailesi Çocukları İle Disneyland Tatili Yapıyor Beckham Ailesi Çocukları İle Disneyland Tatili Yapıyor Beckham Ailesi Çocukları İle Disneyland Tatili Yapıyor Beckham Ailesi Çocukları İle Disneyland Tatili Yapıyor Beckham Ailesi Çocukları İle Disneyland Tatili Yapıyor Beckham Ailesi Çocukları İle Disneyland Tatili Yapıyor Beckham Ailesi Çocukları İle Disneyland Tatili Yapıyor Beckham Ailesi Çocukları İle Disneyland Tatili Yapıyor Beckham Ailesi Çocukları İle Disneyland Tatili Yapıyor

 

Beckham Ailesi Çocukları İle Disneyland Tatili Yapıyor


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst