Magazin

Bella Thorne ve Tyler Posey Çıkmaya Başladılar!

18 yaşındaki Bella Thorne ve 24 yaşındaki yakışıklı Teen Wolf oyuncusu Tyler Posey öpüşürken görüntülendi. Bella Thorne Gregg Sulkin’den geçen ay ayrıldıktan sonra yeni biriyle çıkmaya başladı.

El ele tutuşan ve öpüşürken görüntülenen ikilinin bu aşkı gündemi çok fazla meşgul edecek gibi görünüyor. Çünkü Tyler Posey, Gregg Sulkin’in yakın arkadaşlarından biriydi.

Aslında bu aşk yeni mi başladı yoksa daha önceden de var mıydı, ben emin olamadım. İkili bir çok etkinlikte ve organizasyonda birlikte oldukça samimi pozlar veriyorlardı ve özel hayatlarında da beraber zaman geçirmeyi tercih ediyorlardı.

Gregg Sulkin’den bu durum hakkında bir yorum gelir mi bilemiyoruz ama hayranları tarafından yorumlar yapılmaya başlandı bile. Bakalım ilerleyen zamanlarda neler olacak?

Bella Thorne ve Tyler Posey Çıkmaya Başladılar! Bella Thorne ve Tyler Posey Çıkmaya Başladılar!Bella Thorne ve Gregg Sulkin çıktıkları zamanda da ikili birbirlerine oldukça yakın davranıyorlardı. Çok yakın arkadaş oldukları ve beraber zaman geçirirken çok eğlendikleri de gözlerden kaçmıyordu.
Bella Thorne ve Tyler Posey Çıkmaya Başladılar! Bella Thorne ve Tyler Posey Çıkmaya Başladılar! Bu arkadaşlık anlaşılan kadarıyla zamanla aşka dönüştü. Bu öpücüğün ve sarılmanın arkadaşça olma ihtimali üzerinde hiç durmuyorum. Bella sevgilisinden ayrıldıktan sonra belki de Tyler konuşma cesareti elde etti. Yakın arkadaşının sevgilisi olduğu için duygularını saklamış da olabilir.Bella Thorne ve Tyler Posey Çıkmaya Başladılar!


Popüler

Üst