Magazin

BLACKPINK’den Jisoo, ‘Elle’ Dergisinin Aralık Ayındaki Sayısının Kapağını Süsledi!

Blackpink hayranları gün geçtikçe artmaya devam ediyor ve grubun her bir üyesine olan ilgi de göz ardı edilemiyor.

Grubun güzel isimlerinden biri olan Jisoo ise Elle dergisinin kapak fotoğrafında yer aldı ve herkesi kendisine hayran bıraktı.

Jisoo fotoğraflarda  gizemli ve göz alıcı, rahat ve daha birçok farklı tarzda ‘Burberry’ moda stilini üstlendi.

Ayrıca, kapak çekimlerinden biri için ‘Pop’ adında hayali bir karakterle (animasyonlu bir tilki) çalıştı.

Jisoo, röportajında, “Uzun zaman sonra geriye dönüp baktığımda, gerçekten güçlü bir insan olduğumu fark ettim. Zorluklara katlanmak zorunda kalsam bile, başkalarına güvenmeyi hiç düşünmedim. Her zaman, yardım almadan en iyi şekilde sorunları çözmeye çalıştım, kendi başıma dayanabildiğim zamanlar nedeniyle, şu an olduğum güçlü insanım. Başka insanlar da beni düşündüğünde, beni her zaman gülen biri olarak görmelerini istiyorum. ” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Dünya çapındaki diğer kadınlara olduğu kadar hayranlarına da ilham veren sözler ekledi, “Geleceğinizi kendi rol modeliniz haline getirmeye çalışmanızı öneririm. Umarım bir başkasının mükemmel imajını kovalamak yerine takip edersiniz. kendi hayallerimi günden güne tereddüt etmeden izledim. Ayrıca başkalarının ayak izlerini takip etmeye çalıştım ve zorlu yollarda tökezlemeye başladım, ancak o günlerde sadece boşlukla sonuçlandı, başarı değil, herkes kendi içinde kendi rol modellerini oluşturabilir.” sözleriyle açıklamalarına devam etti.

Peki siz Jisoo hakkında, yaptığı açıklamalar ve dergi fotoğrafları hakkında nasıl düşünüyorsunuz?

Düşüncelerinizi yorum olarak bizimle paylaşmayı unutmayın.


Popüler

Üst