Televizyon

Bodrum Masalı Adlı Dizide Ateş, Faryalı’nın Oğlu Mu?

Ateş, Faryalı’nın oğlu mu? Bu soru son iki bölümdür herkesin kafasını karıştırdı?

Bodrum Masalı, sezona hızlı bir giriş yapmıştı ve herkesi etkilemeyi de başarmıştı. Dizinin hikayesi çok hızlı ilerlemese de merak duygusu uyandırmayı başarıyor.

Son bölümlerdeki sahnelerde Ateş ve Faryalı arasında geçen konuşmalar ise eminim ki benim gibi sizin de kafanıza bu sorunun takılmasına sebep olmuştur.

Ateş ve Faryalı arasındaki tuhaf bir yakınlık var. Sizce Ateş, Faryalı’nın oğlu olabilir mi?

Bunun olma ihtimali yüksek. Çünkü yıllar önce yaşanmış olan bir aşk var ve bu aşk zamanla öfkeyle birleşmiş. Yıldız’ın Faryalı’ya karşı olan davranışları çok fazla Ateş’in babası olduğu izlenimi vermiyor.

Bodrum Masalı Adlı Dizide Ateş, Faryalı'nın Oğlu Mu?

Eğer Faryalı, Ateş’in babasıysa Yıldız ikisinin çok fazla beraber zaman geçirmesini izin verir mi sizce? Davranışlarından ve tavırlarından sakladığı bir şey varmış gibi görünmüyor şuan.

Bizim biraz daha bekleyip özellikle Yıldız’ın davranışlarına odaklanmamız gerekiyor. Eğer Ateş ve Faryalı arasında Yıldız farklı bir tavır sergilemeye başlarsa bu işte bir iş var derim ben.

Faryalı’nın Ateş’in babası olma ihtimali bana çok yüksek geliyor. Eğer babasıysa işler çok ama çok karışır.

GÜNCELLEME: Yayınlanan son fragmanda Evren, Yıldız’ın Faryalı’dan hamile kaldığını itiraf ediyor. Fakat oğlunun Ateş olduğunu söylemiyor. Yeni bölümde Ateş olup olmadığı netleşecek.


Popüler

Üst