Özel Yazılar

Bohem Düğün Konsepti Fikirleri ve Resimleri

Bohem Düğün Konsepti , günü gününe yaşayan , rahat , salaşlığı seven insanların tercih ettiği bir konsept olarak düşünülüyor sadece. Bence bu oldukça yanlış. Bohem düğün konsepti bir tarza ve rahat bir ortama sahip oluyor.

Kişilerin yaratıcılıklarını kullanmalarına izin veriyor ve özgür bir konsept oluşturmalarını sağlıyor. Her şeyi tamamen kendi zevklerine göre hazırlayabiliyorlar. İstedikleri gibi salaş bir elbise , rahat bir ortam , masalar , ışıklar her şeyi bohem tarzına uygun oluyor.

Davetiyeler bile yaratıcı fikirleri ile bambaşka modellere sahip oluyor. Sadece günü gününe yaşayan ve anı yaşayan ya da tamamen rahatlığı seven insanların tercih ettiği bir konsep değil bence. Oldukça plan ve programa bağlı kalmayı seven insanlar da bu tarzda düğün yapabilirler.

Rahatlık açısından evet doğru rahat bir konsept fakat düzenli ve sistemli olduğu için günü gününe yaşayan insanlardan farklı olanlar içinde uygun bir konsept olabilir bence. Her şeyi bir sistem ve düzen içinde organize ederler , bazı şeyler de bohemlikten uzak kalabilirler ama gelinliği ya da ortamı bohem seçebilirler.

Baştan aşağı bohem olmak zorunda değil bir konsept. Hepsinin karışması da olabilir tabi ki.  Ben de size bohem düğün konseptine uygun bir kaç resim ekledim. En azından düğün planı yaparken göz önünde bulundurabileceğiniz bir kaç görsel olsun istedim 😉

Popüler

Üst