Moda

Boyfriend Jeans Nedir ? Nasıl Kombinlenir ?

Merhaba bayanlar , “Boyfriend Jeans” son iki yılın trendlerinden biri. Bol , yırtık , paçası katlı olan jeanslere , erkek arkadaşınızın pantolonunu giymişsiniz gibi bir görünüm elde ettiğiniz için boyfriend jeans ismi verilmiş. Aslında dar paçalar bir anda trend oldu ve çok hızlı yayıldı. Dar parçalar gündeme oturmayı başarmadan önce bu tarz jeansler gözde durumdaydı. Hem oldukça rahat hem de bence daha sağlıklı 😉

Zayıf ve uzun insanlarda modelini ortaya çıkan bu tarz jeansleri doğru kombinlemek oldukça önemli. Çünkü aksi durumda gerçekten komik görüntülere sebep olabiliyor. Yaz mevsiminin rahatlığı açısından sürekli tercih edilebileceği bir giyim tarzı bence. Dar ve vücudu oldukça fazla saran pantolonlar yazın sıcaklarında insanı daha da fazla ve kötü bunaltır. Bu şekilde vücudu sarmayan bir pantolon giymek biraz daha serin tutabilir.

Güzel bir topuklu ayakkabı ya da sandaletlerle kombinler elde ettiğinizde şıklığı yakalamış olursunuz. Hem spor hem de klasik kombinler oluşturarak kullanım alanını da genişletebilirsiniz.

 

Hadi kombinlere bir göz atalım.

Boyfriend Jeans Nedir ? Nasıl Kombinlenir ? Boyfriend Jeans Nedir ? Nasıl Kombinlenir ? Boyfriend Jeans Nedir ? Nasıl Kombinlenir ? Boyfriend Jeans Nedir ? Nasıl Kombinlenir ? Boyfriend Jeans Nedir ? Nasıl Kombinlenir ? Boyfriend Jeans Nedir ? Nasıl Kombinlenir ? Boyfriend Jeans Nedir ? Nasıl Kombinlenir ? Boyfriend Jeans Nedir ? Nasıl Kombinlenir ? Boyfriend Jeans Nedir ? Nasıl Kombinlenir ? Boyfriend Jeans Nedir ? Nasıl Kombinlenir ? Boyfriend Jeans Nedir ? Nasıl Kombinlenir ?

 

Popüler

Üst