Magazin

Briana Jungwirth, Louis Tomlinson İle İlişkisinin Bitmesini İstemiyordu!

Briana Jungwirth, Louis Tomlinson ile ciddi bir ilişki yaşamak ve evlenmek istiyordu. İlişkilerinin bitmesini istemiyordu. Kaliforniya’da geçtiğimiz gün bir benzince görüntülendi. Yanında bebeği Freddie ve bir de arkadaşı vardı.

Briana ve Louis, bebekleri Freddie için veraset yüzünden kavga etmişlerdi. Son olarak da Louis’in yeni kız arkadaşı Danielle yüzünden kavga etmişlerdi.

Bir kaynağın yaptığı habere göre “Briana, hamile kalmadan önce Louis ile çok ciddi olduklarını arkadaşlarına söyleyerek övünüyordu. O gerçek bir ilişki yaşacaklarını düşünüyordu.”

Briana hamileyken Louis’in hastane masraflarını karşıladığını ve ona bir ev satın aldığını söylediler. Louis, Danielle ile çıkmaya başladığında Briana oldukça fazla üzülmüş. Bu ilişkinin yürümesi ve belki de barışmaları için Briana çok fazla emek vermiş.

Briana Jungwirth, Louis Tomlinson İle İlişkisinin Bitmesini İstemiyordu! Briana Jungwirth, Louis Tomlinson İle İlişkisinin Bitmesini İstemiyordu! Briana Jungwirth, Louis Tomlinson İle İlişkisinin Bitmesini İstemiyordu! Briana Jungwirth, Louis Tomlinson İle İlişkisinin Bitmesini İstemiyordu!


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst