Eğlence

Burç Özelliklerinize Göre Yurtdışında Nerede Eğitim Almalısınız?

Merhaba arkadaşlar, hemen hemen bütün öğrenciler yurtdışında eğitim almak ister. Ya bir dil kursuna gitmek ya da üniversite eğitimi için herkes aklından yurtdışını geçirmiştir. Peki siz hangi ülkeye gitmelisiniz? Hangi ülke size göre? Burç özelliklerinizden yola çıkarak bir liste hazırladık. Bakalım burcunuz hangi ülkeyi size uygun görüyor?

Sizler de yorum olarak burcunuzun ne olduğunu ve hayalinizdeki yer ile eşleşip eşleşmediğini bizlerle paylaşabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz. Ayrıca yazıyı sevdiğiniz arkadaşlarınızı etiketleyerek sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmayı da unutmayın. Belki beraber gidersiniz? 🙂

1) BalıkBurç Özelliklerinize Göre Yurtdışında Nerede Eğitim Almalısınız?

Romantik olan Balıklar suyu çok severler. Ama aynı zamanda da yaratıcılık ve biraz da sevecenlik hoşlarına gider. Balık burcu olan romantik bir kişi için Yunanistan iyi bir ev sahipliği yapabilir. Canlı renkler ve kristal mavi okyanus yaşam tarzına uygun olacaktır. Mavi okyanus Balık burcunun vazgeçilmezleri arasında.

2) Koç Burç Özelliklerinize Göre Yurtdışında Nerede Eğitim Almalısınız?
Kendine güvenen ve enerjik olan Koçlar macerayı severler. Maceracı ruhları ile de eğitim için gittikleri yerlerde de değişik maceralara atılmak isterler. Biraz risk ve tehlike almaktan korkmazlar. Ee o zaman sizlere en uygun olacak yerlerden birisi Yeni Zelanda‘nın mükemmel doğası olur. Volkanik Tongariro Ulusal Parkındaki keşifler hoşunuza gidecektir. Ülkenin doğal güzelliklerini keşfetmek için yapacağınız çeşitli aktiviteler de heyecan yaşamanızı sağlayacaktır.

3) BoğaBurç Özelliklerinize Göre Yurtdışında Nerede Eğitim Almalısınız?
Boğa burcu biraz rahatlığı sever. Dışarıda rahat zaman geçirip, bol bol gezebileceği bir yerde okumak ister. Londra tam bir turist ruhuna girip plan ve proje yapıp gezi turlarına rahat bir şekilde katılabileceğin ve çok fazla zorluk çekmeyeceğin yerlerden biri.

4) İkizlerBurç Özelliklerinize Göre Yurtdışında Nerede Eğitim Almalısınız?
İkizler burcundaki insanlar sohbet etmeyi kalabalık ortamları ve kent yaşamını severler. Kişiliklerini sürekli geliştirebilmek isterler, bu yüzden de insanlarla bol bol sohbet etmek hoşlarına gider. Sabırsız olan ve koşuşturmayı seven İkizler için Tokyo‘nun aceleci yaşam tarzı ve kalabalığı yeterli olacaktır. Sıkıntıdan şikayetçi olan İkizler için mükemmel bir yer olur.

5) YengeçBurç Özelliklerinize Göre Yurtdışında Nerede Eğitim Almalısınız?
Yengeçler genelde ev insanı olarak bilir. Evinde zaman geçirmeyi severler. Ama yurtdışına çıkmak için bu bir engel değil tabi ki. Çok fazla kültür değişikliği olmayan ve suya yakın olan bir yer size uygun olabilir. Güney Amerika‘da İngilizce konuşulan bir ülke olan Belize herkes tarafından çok bilinmeyen bir yer olsa da eşsiz mavilikte suyu ve plajları ile size mükemmel bir ev sahipliği yapan yerlerden biri olur.
6) AslanBurç Özelliklerinize Göre Yurtdışında Nerede Eğitim Almalısınız?

Her zaman etkileyici hikayeler ve maceralar yaşamayı seven ve kendine güvenen Aslanlar coşkulu kişiliğini göstermek isterler. Barselona, İspanya sıcak sokakları ile size çok iyi gelen yerlerden biri olabilir. Gece ve gündüz aktif yaşamı ile sıkılmayacağınız bir yer.

7) BaşakBurç Özelliklerinize Göre Yurtdışında Nerede Eğitim Almalısınız?
Başaklar, çok hassas ve naziktirler. Mütevazi ve gerçekçi yapıları ile insanlara yardım etmeyi de severler. Tayland’da doğa ile çevrili, eşsiz manzarası olan evler tam size göre bence.

8) TeraziBurç Özelliklerinize Göre Yurtdışında Nerede Eğitim Almalısınız?
Teraziler haksızlığa tahammül edemezler ama agresif de olmazlar. Barış ve uyumu seven Teraziler arkadaşlarıyla dinlenmeyi ve stres azaltmak için bir yere gitmeyi severler. Dünya’nın en mutlu ülkesi olan Danimarka stressiz ortamı ile sizi bekleyen yerlerden birisi.

9) AkrepBurç Özelliklerinize Göre Yurtdışında Nerede Eğitim Almalısınız?
Akrepler kolay yolları sevmez, heyecan verici şeyleri denemek isterler. Yeni bir şeyler denemek hoşlarına gider. Peru ve Brezilya gibi yerlerde denizde bir sömestr geçirmek oldukça maceralı olacaktır.

10) YayBurç Özelliklerinize Göre Yurtdışında Nerede Eğitim Almalısınız?

Yaylar Paris ve Roma gibi klasikleşen yerlerden hoşlanmazlar. Merak edecekleri ve farklı olan yerleri keşfetmeyi severler. Yaylar için farklı kültür maceraları yaşamak diğerleri gibi aşk ve romantik maceralar yaşamaktan daha keyifli ve heyecan verici. Bu yüzden de Ortadoğu’da bulunan Ürdün tam size göre.

11) OğlakBurç Özelliklerinize Göre Yurtdışında Nerede Eğitim Almalısınız?

Ciddi ve geleneksel olan Oğlaklar, tarihi ve kültürel yönden zengin olan yerleri severler. Roma, Oğlaklar için mükemmel güzelliğe sahip olan yerlerden biri.

12) KovaBurç Özelliklerinize Göre Yurtdışında Nerede Eğitim Almalısınız?

Akıllı kararlar verebilen Kovalar, biraz karışık yerlerde gezmeyi severler. Ama kutusunun dışında yaşayan Kovalar için kültürel deneyim yaşamak bir zorunluluk. Sizin fikirlerinize ve yardım düşüncelerinize ihtiyacı olan yerler size göre olabilir. Gana’nın modern şehir hayatı olan Akra, hem insanlara yardım edebileceğiniz hem de yenilikçi ve ilginç kültür deneyimleri ile mutlu olabileceğiniz bir yer.


1 Yorum

1 Yorum

  1. navy

    5 Ağustos 2016 at 11:50

    ilk başlarda nefret ederdim kendimden insanlara muhtacım diye ama şimdi öğrendim ikizler sürekli kalabalık severmiş oh içim rahatladı lan 😀

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst