Magazin

Calvin Harris, 2016 MTV Video Müzik Ödülleri’nde Taylor Swift’e Teşekkür Etmedi!

Calvin Harris, görünüşe göre Taylor Swift’e teşekkür borçlu değil. “This Is What You Came For” adlı şarkısıyla “En İyi Erkek Sanatçı Klibi” ödülünü kazandı fakat konuşmasında herkese teşekkür edip Taylor Swift’e etmedi.

Şarkının sözlerinde ve arka vokalde Taylor Swift’in de ismi var. Aralarında bu sebepten dolayı gerginlik de oluşmuştu. Daha sonra Calvin Harris, Twitter hesabından tweetler atarak bu duruma tepki göstermişti.

Ödül gecesine katılmayan Calvin, bir video aracılığı ile teşekkürlerini ileterek gelemediği için de özür diledi.

“Wow! Wow! Orada olamadığım için üzgünüm. Amerika’da bir şovum olmasaydı kesinlikle orada olurdum. MTV, bu bir çılgınlık. En içten duygularımla Rihanna’ya teşekkür etmek istiyorum. Sen bir starsın, her zaman birlikte çalışıyoruz. Bu projeye büyülü bir şeyler getirdiğin için çok teşekkür ederim. Yönetmenimiz Emil Nava, sen bir efsanesin, dünyadaki favori adamımsın. Benim için yaptığın her şey için çok teşekkür ederim. Ve bu şarkıya destek veren, bu klibi izleyen herkesi çok seviyorum. Teşekkürler. Bu inanılmaz. Sizi seviyorum. Teşekkürler, MTV.”

Yaptığı bu açıklama ile Calvin Harris,

-Rihanna’ya

-Tabi ki MTV’ye

-Yönetmene

Bu şarkıyı ve videoyu destekleyen herkese teşekkür etti.

Fakat şarkıyı beraber yazdığı ve arkada vokal sesleri olan Taylor Swift’e teşekkür etmedi. Taylor, bu duruma bir tepki mi verir mi bilemiyoruz.


Popüler

Üst