Magazin

Calvin Harris Instagram’da Taylor Swift’in Fotoğrafını Beğendi!

Taylor Swift ve Tom Hiddleston’ın aşkı Calvin Harris’i oldukça rahatsız etmişti ve ikilinin ilişkisinden yola çıkarak bir şarkı yazma boyutuna kadar da ilerlemişti bu rahatsızlığı. Yapılan bir habere göre Calvin Harris, Taylor Swift’in kendisi ile beraberken de Tom Hiddleston ile görüştüğünü açıklamıştı.

Bu durumdan rahatsız olduğunu ve onlarla ilgili sözler içeren bir şarkı hazırladığını da açıklamalarına eklemişti. Fakat ilginç bir durum var. Taylor Swift bir parti düzenlemişti ve arkadaşlarıyla beraber bu partide eğlenmişti. Partide en çarpıcı olay ise Tom Hiddleston’ın giydiği beyaz T-shirt olmuştu. Üzerinde Taylor’a aşkını ilan eden bir T-shirtle denize giren Tom Hiddleston’ın fotoğrafları da olay olmuştu.

Calvin Harris de bu partideki su kaydırağındaki fotoğraflardan birini beğendi. Bu beğenme olayını bilerek mi yaptı yoksa yanlışlıkla mı oldu bilmiyorum. Siz nasıl düşünüyorsunuz? Sanırım Calvin Harris’in kafası oldukça karışık.

Calvin Harris Instagram'da Taylor Swift'in Fotoğrafını Beğendi! Calvin Harris Instagram'da Taylor Swift'in Fotoğrafını Beğendi!


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst