Magazin

Calvin Harris “My Way” Adlı Şarkısının Kimin Hakkında Olduğunu Açıkladı!

Calvin Harris’in dün yayınladığı yeni şarkısı “My Way”in eski sevgilisi Taylor Swift hakkında olduğu iddia edilmişti. Hayranları bu düşünceye çok fazla inanmışlardı ve bu konu konuşulmaya başlamıştı.

Calvin Harris bu şarkının kimin hakkında olduğu konusunda herhangi bir açıklama yapmamıştı. Ama çok fazla zaman geçmeden kendisinden bir açıklama geldi.

Şarkı düşünüldüğü gibi Taylor Swift hakkında değil. Şarkı bir süper market hakkında. Evet, şaşırmayın. Calvin Harris yıllar önce Safeway isminde Amerika’nın en büyük ikinci süper market zincirinde çalışmış.

Yaptığı açıklamada “Safeway’den ayrıldıktan sonra yıllar önce bir karar verdim. Londra’ya taşınmaya çalışıyordum ve İskoçya’da bir mağazada çalışıyordum. İlerlemeye çalışıyordum ve iyi bir yaşam için müzik yapmayı deniyordum. Ama onu başaramadım çünkü hiç param yoktu. Lanet olası bu market hikayesi gibiydim. Eğer o işte patlak vermeseydim, müzik yapmak için yeteri kadar zamanım olurdu ve her şey iyi giderdi.” dedi.

Bu sözlerinden anlaşıldığı kadarıyla Calvin Harris büyük bir zincir olan marketten ayrıldıktan sonra pişman olmuş ve o ayrılık yaşamını ve hayallerini etkilemiş. Şarkıda bahsettiği yolundaki tek şey de bu ayrılışı. Yani şarkı Taylor Swift ile ilgili değil.


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst