Magazin

Charlie Puth, Selena Gomez’i Instagram’da Takip Etmeyi Bıraktı!

Selena Gomez ve Justin Bieber’ın yaşadığı Instagram kavgasını artık hepimiz biliyoruz. İkili birbirlerine yorum atarak tartıştılar ve daha sonra da Justin Bieber hesabını kapattı. Şimdi de hayranları Charlie Puth’un Selena Gomez’i Instagram’da takip etmeyi bıraktığını fark ettiler.

Selena Gomez ve Charlie Puth “We Don’t Talk Anymore” adlı şarkıda beraber çalışmışlardı ve düet yapmışlardı. Fakat şarkının klibinde Selena Gomez yoktu. Bu durum karşısında hayranları neden olmadığını sormaya başladılar. Charlie de Twitter hesabından yaptığı açıklama ile “Çünkü biz artık konuşmuyoruz” cevabını verip, şarkının sözlerini kullanarak espri yapıyor diye düşündürmüştü.

Fakat Selena Gomez’in Justin Bieber ile yaşadığı tartışmadan sonra Charlie Puth, Instagram’dan Selena Gomez’i takip etmeyi bıraktı. Zaten bu klip yayınlandıktan sonra aralarında bir sorun olup olmadığını herkes merak etmişti. Charlie’nin açıklama olarak konuşmuyoruz yazması aslında doğruydu.  Bu olaydan sonra da bu konu sanırım netleşti. Selena Gomez, Charlie’yi takip etmeye devam ediyor fakat bir gerginlik olduğu ortada. Charlie Puth, Twitter hesabından yaptığı açıklamalar ile de Selena Gomez ve Justin Bieber tartışmasında Justin’ın tarafında olduğunu belli etti. “Şu günlerde sanatçıların bencil olarak seslenildiği bir dönemdeyiz. Yazık..” açıklaması ile Selena Gomez’in Justin Bieber’a bencil olduğunu söylemesini eleştiriyor gibi görünüyor.


Popüler

Üst