Magazin

Charlie Puth ve Selena Gomez, “We Don’t Talk Anymore” Adlı Şarkıyı Umulmadık Yerde Kaydetti!

Charlie Puth, Selena Gomez’le düet yaptığı “We Don’t Talk Anymore” adlı şarkıları hakkında açıklamalar yaptı.

Charlie, şarkıyı evinde bulunan küçük bir odada kaydettiklerini belirtti.

“Taylor Swift bizi, VMA sonrası düzenlenen bir partide tanıştırdı. Tanıştığımızda ‘Sanırım birlikte bir şeyler yapmalıyız’ şeklinde düşündüm. Aslında tanıştığım herkese bunu söylüyorum çünkü insanların benimle çalışmak istediği konumda olduğuma inanmıyorum. Bunun gerçekleşeceğini düşünmemiştim. 

Sanırım dört ay geçti ve garip bir şekilde bu gerçekleşti. Başlangıçta ‘We Don’t Talk Anymore’ adlı şarkının sadece kendi sesimin olduğu demosunu Selena’ya gönderdim ve FaceTime üzerinden çaldım. Filipinler’deydim. Selena ‘Bunu sevdim, bana hitap etti’ şeklinde bir tepki verdi. Ben de ‘Bu bir düet olmalı’ diye düşündüm. Herkes şarkıların anlamlarındaki duygularla deneyimlidir bence. Kesinlikle öyle, Selena da bunu gerçekleştirirken çok gerçek hissetti.

Selena Vegas’taydı. Hollywood Hills’te kiraladığım evime geldi. Sabah saat 2 civarındaydı. Bu bölümü geçici olarak küçük bir odadaki kabinde kaydetti. Çok cazip değildi. Ertesi gün Londra’ya gitmek zorunda kaldım. Bir partiden döndüm, biraz sarhoştum. Ama kaydın hepsini bitirmek zorundaydım. Sabah saat 5’te hepsini ortaya çıkarmak çok zordu. Ama ertesi gün uyandığımda dinlediğimde hepsinin buna değdiğini düşündüm. Selena harika bir şekilde söyledi.”

Siz Charlie’nin bu açıklamaları hakkında nasıl düşünüyorsunuz?

“We Don’t Talk Anymore” adlı şarkıyı seviyor musunuz?

Düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.


Popüler

Üst