Magazin

Chole Moretz ve Khole Kardashian, Kim Kardashian’ın Paylaşımı Yüzünden Kavga Etti!

Chole Moretz, Kim Kardashian’ın paylaştığı videodan sonra tepki içeren sözler paylaştı. Daha sonra bu sözleri ağır bulan Khole Kardashian ise cevap verdi ama o daha ağır bir şekilde cevap verdi.

Khole Kardashian’ın verdiği cevabı gören diğer ünlü isimler de tepki göstermeye başladılar. Bu kavga büyüyüp gitti. Ama bir önceki yazımda sizlere bu kavganın diğer ünlülere de sıçramasından korkuyorum demiştim. Dediğim gibi olmaya başladı sanırım.

Chole Moretz: “Bu sektördeki herkes kafalarını delikten dışarıya çıkarmalı ve dünyadaki gerçek olan şeyleri anlamak için etrafına bakmalı. Çok önemsiz ve aksi şeyler için düşüncenizi boşa harcamayın.” yazılı tweetler paylaştı.

Bunun üzerine ise Khole Kardashian, hiç hoş olmayan bir fotoğraf paylaştı.

Bu fotoğraftan sonra ise: “Kabadayı olacak son kişi benim ama ailemi savunmak için hayvani bir içgüdüm var. Ailem ve bizim işimiz hakkında yorum yapmaktan kaçının ve bende aynısını yapacağım.” şeklinde açıklamalar yaptı.

Paylaştığı fotoğraftan sonra Chole Moretz: “Gerçeği kontrol et: ilk fotoğraf benim Neighbors 2 adlı filmimden alınmış, ikincisi ise uygunsuz bir şekilde fotoğraflanmış olan bir kız.” açıklamasını yaptı.

Chole Moretz ve Khole Kardashian, Kim Kardashian'ın Paylaşımı Yüzünden Kavga Etti!


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst