Liste

Çılgın Hayranları Tarafından Saldırıya Uğrayan 9 Ünlü

Ünlü isimler bazen konserlerinde, bazen yolda yürürken bazen de bir mekana girerken saldırıya uğrayabiliyorlar.

Her ne kadar hepsinin yanında korumaları olsa da çılgın insanlar o korumalardan kurtulmayı da başarıyorlar. Bazıları koruma engeline takılıyor tabi.

Saldıran kişilerin hepsine “hayran” kelimesini kullanmak ne kadar doğru olur bilmiyorum. Gigi Hadid ve Kim Kardashian’a saldıran kişi kesinlikle hayran statüsünde olan biri değil ama listeme onları da ekledim.

1) Ally Brooke Hernandez

Fifth Harmony sanatçısı olan Ally Brooke Hernandez yolda ilerlerken hayranlarından biri selfie çekmek için yanına doğru koştu ve onu biraz çekiştirdi.

2) Gigi Hadid

Gigi Hadid’e saldıran Vitalii Sediuk’u artık herkes tanıdı. Gigi Hadid’e hızlı bir yaklaşıp onu kucağına aldı ve Gigi Hadid çenesine iyi bir dirsek darbesi ile vurdu.

3) Kylie Jenner

Kylie Jenner, akşam yemeği yemek için Hollywood’da bir restorana girerken hayranı kendisiyle fotoğraf çekmek için çok uğraştı. Kylie Jenner durmayıp yoluna devam edince de hayranı kolunda tutup onu durdurmak istedi ve Kylie bu duruma tepki verdi. Daha Kylie Jenner Twitter hesabından hayranının bu olaydan sonra restorana gelip kendisinden özür dilediğini ve beraber fotoğraf çektiklerini paylaştı.

4) Justin Bieber

Justin Bieber, Brazilya’da konserinde şarkı söylerken biri dansçıların arasından sıyrılıp Justin’e sarılmayı denedi. İlk olarak dansçılar hayrana müdahale ettiler ve hemen güvenlik görevlileri geldi.

5) Selena Gomez

Selena Gomez geçen sene Paris Moda Haftasına katıldığında hayranları ve gazetecilerden oluşan kalabalığın içinde kaldı. Adeta izdiham yaşandı. Hayranları ve gazeteciler kendisine ulaşabilmek için yoğun çaba sarf ettiler ve Selena Gomez kalabalığın içinde korumalarının oluşturduğu duvar ile güvenli bir şekilde ilerlemeye çalıştı. Ama yaşanan itişmeden dolayı zor anlar yaşadı.

Bir konserinde de hayranlarından biri sahneye çıkıp Selena’ya sarıldı ve Selena’da kendisine sarılıp onun sahneden sakin bir şekilde ayrılmasını sağladı.

6) Shawn Mendes

Shawn Mendes, Austin Mahone konserinin başlamasından sonra otoparktayken hayranları onu fark ettiler ve hemen otoparkın çevresini sardılar. Hepsi kendisine bağırmaya başladı ve fotoğraf çekinmek istediler. Bir anda kapının açılması ile hepsi içeriye doğru koşmaya başlayınca Shawn nasıl kaçacağını şaşırdı.

7) Miley Cyrus

Miley Cyrus 2011 yılındaki bir konserinde şarkısını söylerken biri arkadan yanına kadar koştu ve sarılmak istedi. Güvenlik görevlisi hayranı aşağıya indirirken Mİley Cyrus’un da düşmesine sebep olacaklardı. Miley sahneden hemen uzaklaştırıldı.

8) Taylor Swift

Taylor Swift sahnede şarkısını söylerken bir hayranı sahneye atlayıp ona doğru koşmak istese de pek başarılı olamadı. Sahneye çıktığı anda hemen müdahele edildi ve Taylor sahnenin diğer köşesinde şarkısını söylemeye devam etti.

9) Kim Kardashian

Paris Moda Haftası’nda Gigi Hadid’e saldıran kişi tarafından taciz edildi ve koruması anında müdahale ederek adamı etkisiz hale getirdi. Bu olaydan sonra koruması popülerliğini arttırdı.


Popüler

Üst