Moda

Çorap Modellerinin İsimleri Nelerdir?

Merhaba herkese, farklı farklı çorap modelleri var ve hepimiz her gün farklı tip çorapları kullanıyoruz. Çorap modellerinin isimlerinin neler olduğuna bir göz atalım istedim. Külotlu çorap modellerinin mat, parlak, ultra parlak gibi farklı çeşitleri var. Onları tek tek resim olarak sizler için eklemedim. Ben sadece boylarına göre verilen isimlerden söz etmek istiyorum.

Diğer türlü çok fazla ayrıntıya girmiş oluruz ki bence o kadar abartmaya gerek yok. Örgü çoraplar ya da patikler gibi farklı tarzdaki çorapların nasıl olduğunu az çok hepimiz biliyoruz. Ama bir yerde duyduğunuz ve anlamını bulmakta zorlandığınız modeller olursa eğer kesinlikle bana ulaşabilirsiniz. Yorum olarak sorularınızı benimle paylaşabilirsiniz. Ben de elimden geldiği kadarıyla sizlere yardımcı olmaya çalışırım kızlar.

Bu arada ek olarak diz üstü ve diz altı olan çorapları kış mevsiminde farklı kombinler elde ederek kullanabilirsiniz. İnce külotlu çoraplarınızın üzerine bu çorapları giyerek etek ve elbise kombinleri elde ettiğinizde şık bir görünüm sağlamış olursunuz.

Popüler

Üst