Magazin

Demi Lovato Ara Verdiğini Açıkladı!

Dünyaca ünlü şarkıcı Demi Lovato, ara verdiğini açıkladı. Selena Gomez’den sonra Demi Lovato’nun da bu açıklamayı yapması hayranlarını çok üzdü.

Twitter hesabından bu haberi paylaşan Lovato “2017 için çok heyecanlıyım.

Müziğe ve sahneye ara veriyorum… Bu sektör ve medya için anlam ifade etmiyorum.” sözlerini yazarak hayranlarına haberi verdi.

 

 

Bu paylaşımdan sonra bir hayranı ise geri gelip gelmeyeceğini sorduğunda “Bilmiyorum. Artık bunu değerli hissetmiyorum. Onun yerine hayır işleri yapmayı isterdim” sözleri ile geri dönmesinin net olmadığını söyledi.

İlk paylaşımında “2017 için çok heyecanlıyım” dedi. 2017’ye ise yaklaşık 3 ay var. 2017’de sahnelerden ve müzikten ayrı kalıp göz önünde olmadan hayır işleri yapmaya odaklanacak gibi görünüyor. Belli ki biraz ün ve şöhretten uzak kalarak rahat ve sessiz bir şekilde yaşamak istiyor. Son zamanlarda sürekli gündemde kalarak ve sürekli konserler vererek yorulan isimlerden biriydi.

Biz tabi ki Demi Lovato’nun kendisini mutlu eden şeyi yapmasını isteriz. Eminim ki bütün hayranları da mutlu olacağı şeyi yapmasından yanadır. Bizi şaşırtan ikinci ünlü oldu desem yalan olmaz.

Sosyal medya, medyanın yaptığı haberler ve sürekli gelen eleştiriler ünlü isimleri son derece bunaltan ve rahatsız eden bir durum. Demi Lovato’da medya ile arasında bir anlaşamamazlık olduğunu düşünüyor. Hem medya hem de yoğun iş temposu yormuş olabilir. Umarım kısa sürede geri döner.


Popüler

Üst