Magazin

Demi Lovato Hayranları Heyecanlanmaya Başladılar!

Demi Lovato’nun 1 Ekim 2016 tarihinde (bugün) Antalya’da konseri var. Türkiye’ye geldi mi – gelmedi mi diye takip eden hayranları ise oldukça heyecanlı.

Kendisinin sosyal medya hesapları sürekli takip ediliyor ve bir paylaşım yapması bekleniyor. Türkiye’ye gelmiş olup olmadığı ise büyük merak konusu. Bu akşam 22:00’de başlayacak olan konseri için gelmiş olma ihtimali çok yüksek.

Çünkü uçak yolculuğundan sonra bir müddet dinlenmek, rahat ve sakin bir şekilde hazırlanmak ve belki de Türkiye’de görmek istediği bir yer varsa oraya gitmek isteyebilir diye düşünüyorum. Bu yüzden şuan Türkiye’de olma ihtiamali çok yüksek.

Nerede olduğu konser saatine kadar saklanabilir. Bu yüzden herhangi bir bilgi paylaşılmaması bizleri şaşırtmamalı. Konserinden sonra da Türkiye’de çok fazla kalacağını sanmıyorum.

Ama Türk hayranları Demi’nin çiğköfte, lahmacun gibi yöresel yemeklerden yemesini istiyorlar. Umarım bu yemekler hakkında bir paylaşım da bulunur ve hayranlarını sevindirir. Bu arada Antalya’da havaalanında Demi’nin gelmesini görebilmek için nöbet tutanlar var mı?


Popüler

Üst