Magazin

Dove Cameron ve Ryan McCartan Ayrıldılar!

Dove Cameron ve Ryan McCartan sadece altı ay önce nişanlandıklarını duyurmuşlardı. Şimdi de çift ayrıldıklarını açıkladı.

Nişanı attılar ve ayrıldıklarını açıkladılar. Hayranları bu habere çok şaşırdı. Yaklaşık dört yıldır birlikte olan ikili bu durumdan üzgün olduklarını ayrı ayrı dile getirdi.

McCartan “Dove, istediği ilişkinin bu olmadığına karar verdi. Biz hala birbirimizi çok seviyoruz. Lütfen bunun çok acı verici olduğu gibi duyarlı olun.” sözleri ile ayrılık kararının Dove tarafından verildiğini dile getirdi.

 

Dove ise “Bu çok yoğun ve hassas geçen zamandaki bütün destekleriniz ve kalpleriniz için çok teşekkür ederim. Ben ve Ryan arasında çok fazla sevgi var. Hayat güzel ve uzun.” şeklinde bir açıklama yaptı.

Kavga etmeden, aralarında herhangi bir sorun yaşanmadan ve olumsuz bir durum olmadan ayrıldıkları ortada. Ama McCartan’ın bu ayrılık kararına son derece üzgün olduğu, Dove’ın ise bu durumun normal bir şey olduğunu dile getirerek onu motive etmeye çalıştığı belli. Umarım ikisi için de her şey güzel olur.


Popüler

Üst