Magazin

Drake Bell Tutuklanınca Ona Justin Bieber Hatırlatıldı!

Drake Bell geçtiğimiz günlerde Glendale, Kaliforniya bölgesinde alkollü araba kullanmaktan tutuklandı. Polisler ünlü yıldız’ı kenara çektiğinde aşırı alkollü ve çok hızlı gittiğini açıkladıktan sonra onu karakola götürdü.

Sonrasında 20 Bin Dolar kefalet verip dışarıya çıkan ünlü yıldız tepkilerin kurbanı oldu. Bu tepkiler ise Justin’in hayranları ve Justin’e yakın olan kesimler tarafından geldi.

Bildiğiniz üzere bundan yıllar önce Justin Bieber alkollü araba kullandığı için tutuklanmış ve oldukça can sıkıcı zamanlar geçirmişti. Justin’in tutuklu olduğu sıralarda Twitter hesabından onunla dalga geçen Drake Bell ise gündeme gelmişti.

Drake her fırsatta Justin’den nefret ettiğini dile getiriyor ve ünlü yıldız’a sürekli tutuklanması ile ilgili iğneleyici tweetler atıyordu.

Şimdi kendisinin de tutuklanması doğrusu onu komik bir duruma düşürdü diyebiliriz. Ünlüler dünyasında bir ünlünün başına kötü bir şey geldiği zaman ne olursa olsun onunla dalga geçilmemeli. Çünkü o koltuğa bir gün sizde oturabilirsiniz.


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst