Magazin

Drake, Rihanna’ya Mesaj Mı Gönderiyor?

Drake ve Rihanna’nın ilişkisi herkesin gözü önünde resmileşmişti. Son yapılan haberlere göre Drake ve Rihanna, farklı kişilerle beraber görüntülenmişlerdi.

İkili ayrıldılar mı diye düşünürken yaptıkları açıklamada, “açık bir ilişki” yaşadıklarını söylediler. Ayrılık haberlerini doğrulamadılar. Ama Rihanna Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla kafaları karıştırdı.

“Eski sevgililerimden hiç biri evli ya da ilişkilerinde mutlu değil. Bu nedenle güvenle söyleyebilirim ki sorun olan ben değildim.” bu sözler ile Drake ile arasında bir sorun mu var diye düşünmeden edemedik.

#?

badgalriri (@badgalriri) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Daha sonra da Drake, Instagram hesabından iki tane fotoğraf paylaştı. Hem fotoğraflar hem de fotoğraflara yazdığı açıklama tıpkı Rihanna’nın paylaşımı gibi dikkatleri çekti. Rihanna’dan sonra bu paylaşımları yapması da Rihanna’ya bir mesaj mı gönderiyor sorusunu akıllara getirdi. “Zihnimi boşaltmak için dramayı çok fazla karıştırıyorum ama senin en kötü zamanlarında bile sana dua ediyorum.” bu sözleri bir şarkı sözü gibi geldi bana. Bir sonraki fotoğrafı da stüdyodan geldi çünkü.

Too mix up in drama to free my mind but I’m praying for you even in your darkest times. ? champagnepapi (@champagnepapi) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

?

champagnepapi (@champagnepapi) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Fotoğraftaki görüntüsü ile yazdığı şarkı sözlerinin son derece uyumlu olması da kendi yaşadıklarını kaleme aldığının kanıtı. Ek olarak hayranlarının paylaştığı fotoğrafa göre de Rihanna, Drake’yi takip etmeyi bıraktı.

Drake, Rihanna'ya Mesaj Mı Gönderiyor?

Eğer ayrıldılarsa bunu yakında net bir şekilde öğreniriz diye düşünüyorum.


Popüler

Üst