Televizyon

Dylan O’Brien (Stiles) Teen Wolf’ta Ölüyor Mu?

Teen Wolf ekibi 6. sezonun yarısının çekimlerini bitirdiler, 2017 yılında son bölümleri çekmek için tekrar sete dönecekler.

Fakat dizinin kostüm danışmanlığını yapan Daniel Flores’in yaptığı paylaşım hayranlarının kafasını çok karıştırdı.

Yaptığı paylaşımda Dylan ile birlikte olduğu bir fotoğrafa ünlü oyuncunun “son günü” imasında bulunması hayranlarını meraklandırdı.

Aslında bu sezonda çok önemli bir karakterin öleceği haberi yayılmıştı. Bu paylaşımdan sonra dizinin hayranları ölen kişi Dylan mı olacak diye düşünmeye başladılar.

Ayrıca Daniel, Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafa “Buradaki çocukla iş bitti. Harika bir 6. sezon ve bütün anılar için teşekkürler.” notunu eklemişti fakat bu paylaşımını hemen sonra sildi.

Dizinin kostüm tasarımcısı ise bu konu ile ilgili şöyle bir açıklama yaptı: “Birilerinin son çekim günü demesi hiç bir şey ifade etmiyor. Eğer bir Teen Wolf hayranıysanız, rahatlayın. Bazı insanlar çok meşgul olduğu için onlarla fazla çalışamıyoruz. Bir spoiler almadınız.. Ayırca Teen Wolf hayranları, lütfen Instagram hesabıma istek göndermeyin. Oyuncuların gizli fotoğrafları yok ve tanımadığım kişilerin beni takip etmesine izin vermiyorum.”


Popüler

Üst