Magazin

Ed Sheeran, Selena Gomez’i Justin Bieber’dan Korudu!

Şaşkınız! Ed Sheeran ve Selena Gomez geçtiğimiz gün Tori Kelly’nin The Nice Guy, Hollywood’da düzenlenen albüm partisine katılmış. İkili partide birlikte takılmış ve söylentilere göre Ed Sheeran, Selena Gomez ile partiden hemen ayrılmış.

Justin Bieber’da Partiye Gelmiş!

Tori Kelly, Justin’in de yakın arkadaşlarından biri. Selena Gomez ve Ed partide eğlenirken bir anda Justin’inde partiye geleceğini öğrenmişler ve Ed Sheeran, Selena’nın Justin ile karşılaşmaması için onu partiden çıkarmış.

Wov! Ne yani daha öncelerde Selena ile Ed Sheeran’ın birlikte olduğu haberleri çıkmış ama sonrasında yalanlanmıştı. Belkide Ed arkadaşça bir iyilik yapmak istemiş ve Selena’ya yardımcı olmuştur.

İkili 2 gün öncede bir restoranda yemek yerken görüntülenmişti.

Ed Sheeran, Selena Gomez'i Justin Bieber'dan Korudu!

 

Justin Bieber’ın partiye geliş görüntüleri ;

Selena Gomez ve Ed’in Partiden Ayrıldıktan Sonraki Görüntüleri ;

Ed Sheeran, Selena Gomez'i Justin Bieber'dan Korudu! Ed Sheeran, Selena Gomez'i Justin Bieber'dan Korudu! Ed Sheeran, Selena Gomez'i Justin Bieber'dan Korudu! Ed Sheeran, Selena Gomez'i Justin Bieber'dan Korudu! Ed Sheeran, Selena Gomez'i Justin Bieber'dan Korudu!

 

Admin Zeze’nin Görüşü : Ed Sheeran ve Selena’nın 2 gün önce bir restoranda birlikte görüntülenmesi ve hararetli sohbetleri bana nedense yeni bir proje üzerinde düşünüyorlar gibime geldi. Yani Selena ve Ed hemen birlikte görüntülendi diye aralarında bir şey var demek saçma olur. Çünkü Selena’nın daha önce Zedd ile birlikte olduğuda iddia edilmişti ama ikilinin sadece arkadaş olduğu ortaya çıkmıştı.

Ed’in Selena’yı partiden Justin Bieber geldiği içinmi uzaklaştırdığı ise meçhul. Eğer böyleyse işte burada bazı şeyler düşünülebilir. Belkide Selena, Justin’in geleceğini öğrenmiş ve Ed’e onu götürmesini istemiştir. Yada ikili partiden doymuş ve birlikte dışarı çıkmak istemiştir. Parti alanı dar olduğu için orada mutlaka Justin ve Selena bir arada konuşmak zorunda kalabilirdi.

Popüler

Üst