Magazin

Elçin Sangu 2 Aylık Hamile Mi?

Kiralık Aşk dizisiyle adını duyuran Elçin Sangu’nun hamile olduğu haberleri yayılıyor. 2 aylık hamile mi? Değil mi? Herkesin kafası karıştı sanırım.

Bir anda yayılan haberlere göre Elçin Sangu 2 aylık hamileymiş. Ve zor bir hamilelik geçirdiği için de sık sık doktora kontrole gidiyormuş.

Söylediklerine göre karnı fazla büyümeden sevgilisi Yunus Özdiken ile evlenecekmiş.

Bu haberin yayılması için ne gibi bir bilgi ele geçirildi? Ya da bu haberleri neye dayandırarak yaptılar?

Elçin Sangu, şuan Kiralık Aşk dizisinde devam ediyor. Dizinin çekimleri de devam ediyor. Eğer bana sorarsanız bu haberler her zaman olduğu gibi yine asılsız.

2 aylık hamile olacağını sanmıyorum. Eğer Elçin Sangu 2 aylık hamileyse bunu resmi bir şekilde açıklayacağını da sanmıyorum, o da ayrı bir mesele.

Ama Elçin Sangu gerçekten hamileyse zaten kısa süre sonra bu haber netleşir. Yaptığı röportajlarda şuan evlilik düşünmediğini, evlilik için daha çok zamanın olduğunu söylemişti.

Gerçekten hamileyse 5 yıldır ilişki yaşadığı sevgilisi Yunus Özdiken ile planlarından erken evlenmek zorunda kalabilir.

Bu arada dizide de yavaş yavaş Defne, Ömer’e düğün isteğini belli ediyor. Acaba evlenecekler ve Defne hamile mi kalacak? Elçin Sangu hamile olduğu için senaryo bu şekilde ilerleyebilir mi? Sanırım biraz fazla hayal ettim 🙂

Siz nasıl düşünüyorsunuz? Sizce de Elçin Sangu hamile mi? Bence değil.


1 Yorum

1 Yorum

  1. kendall jenner

    24 Aralık 2016 at 20:28

    elçin sangu’yu sevmem ama bu paparaziler yine çok abartmış anlaşılan. Bence de elçin hamile değil bunu kanitlayan net bir bilgi yok tabii . Ama olsa bile ünlülerin bu kadar da özeline girilmesinden ben bile hoşlanmıyorum acaba ünlüler bu şekilde nasil yasiyor ben de ileride tipki kendall jenner gibi dunyaca unlu bir top model olmak istiyorum ve suan onun izinden gidiyorum insallah bende boyle seyler yasamam

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst