Magazin

Elçin Sangu Sette Bayıldı Dedidokuları Yayıldı!

Herkese merhabalar, Kiralık Aşk dizisinin güzel oyuncusu Elçin Sangu’nun sette fenalaştığı ve bayıldığı haberleri yayıldı. Elçin Sangu’nun hasta olduğuna dair dedikodular konuşulmaya başlandı. Dizinin son bölümünde Elçin Sangu’nun yanağında oluşan çukur herkesin dikkatini çekmişti ve neden olduğunu herkes merak etmişti. Ben daha önceki yazılarımda bu durumla ilgili fikrimi size belirtmiştim.

Elçin Sangu benim fikrime göre birden hızlı bir şekilde kilo vermeye başladı. Dizinin ilk bölümlerinde Elçin Sangu’nun yanakları daha dolgundu ve güldüğü zaman da dikkatleri çekiyor ve çok hoş bir görünüm oluşuyordu. Zamanla yavaş yavaş kilolarının gittiğini farkettim. Yanaklarındaki ve elmacıklarındaki dolgunluk gitmişti. Doğal olarak da zayıflıktan dolayı yanağında çukur varmış bir görüntü oluştu. Bu durumu yapılan farklı makyajlarla kapatabilirler. Ama bünyesi zayıf düşmüş ve yoğun çalışma saatlerine dayanamamış, sette fenalaşmış olma ihtimali çok yüksek arkadaşlar.

Bu haberin kim tarafından ve neye dayanarak yayıldığını bilmiyoruz ama bana göre Elçin Sangu’nun kendisini yorgun hissetmesi ve gücünün bitmesi büyük bir ihtimal gibi görünüyor. Çünkü çalışma saatleri çok fazla ve sürekli koşturmaca içindeler. Diziye ek olarak çeşitli organizasyonlar, ödül törenleri, dergi çekimleri de işin içine girince vücudu tepki vermiş olabilir. Eğer yapılan bu haberler doğru ise kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz ve en kısa zamanda iyileşmesini diliyoruz.


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst