Magazin

Elçin Sangu ve Barış Arduç Sevgili! Sette Sarıldılar İddiası!

Merhaba arkadaşlar, son iddialara göre durum şu:“Elçin Sangu ve Barış Arduç gizli gizli sevgili oldular. Sette hayranlarına gözükmeden gizlice sarıldılar. Hayranlarıyla fotoğraf çektirmeyi de kabul etmediler.” 

Bu nasıl bir iddia böyle. İnanılır gibi değil. Bunun tamamen asılsız bir haber olduğunu düşünüyorum ben. Bence hayranları tarafından ortaya atıldı ve kulaktan kulağa yayılmaya başlayınca da büyütüldü. Böyle bir şey olacağını sanmıyorum.

Elçin Sangu, Yunus Özdiken ile güzel bir ilişki yaşarken; Barış Arduç’ta Gupse Özay ile iyi bir ilişki yaşıyor. Her ikisinin de farklı farklı özel hayatları olmasına rağmen ikiliyi dizide yakıştıran hayranlarının büyük tepkisiyle karşı karşıya kalıyorlar.

Hatta ikilinin sevgililerini de hayranları çok fazla rahatsız ederek ayrılmalarını söylüyorlar. Bu yapılanların doğruluğu sorgulanmalı bence. Eğer her ikisi de oldukça mutlu bir birliktelik yaşıyorsa bu tarz dedikodular yayarak onları rahatsız etmek sevenlerine ve hayranlarına yakışmayacak bir hareket.

Elçin Sangu ve Barış Arduç Sevgili! Sette Sarıldılar İddiası! Elçin Sangu ve Barış Arduç Sevgili! Sette Sarıldılar İddiası!


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst