Liste

Erkek Arkadaşlarınız İçin 10 Farklı Hediye Fikri

Sadece sevgililerinize değil, okul arkadaşlarınıza ya da sevdiğiniz arkadaşlarınıza da hediye alırken karar vermekte zorlanabilirsiniz.

Erkeklere hediye seçmek her zaman çok zordur. Bayanlara hediye konusunda çok fazla seçenek var ama erkekler için hediye seçeneklerinde zorlanıyoruz.

Hepimiz farklı olsun, sıradanlıktan uzak olsun, onu sevindirsin ve kullanacağı bir şey olsun diye düşünüyoruz.

Bütün bunları taşıyan bir hediye bulana kadar da çok fazla düşünüyoruz. Ben de sizlere bir kaç alternatif ekledim. Hem sevgilileriniz hem de arkadaşlarınız için seçenek bulmaya çalıştım.

Bakalım benim eklediğim seçenekler hoşunuza gidecek mi?

1) Modern Kitap Tutucu

Erkek Arkadaşlarınız İçin 10 Farklı Hediye Fikri

Son zamanların aksesuar trendi haline gelen kitap tutucu modellerinden erkeklere uygun olan bir tarzı seçebilirsiniz. Hele bir de kitap okumaktan hoşlanan biriyse bu hediyeye çok sevinecektir. Hem sevgililerinize hem de arkadaşlarınıza bu hediyeyi verebilirsiniz.

2) Laptop Kılıfı

Erkek Arkadaşlarınız İçin 10 Farklı Hediye Fikri

Aslında sadece laptop değil, elektronik aletleri için kılıflar alabilirsiniz. İsterseniz hepsini takım yapabilirsiniz ya da isterseniz sadece laptop için uygun olan bir kılıf satın alabilirsiniz. Artık yeni trend olan ince kılıfları tercih etmenizi öneririm. Derslere gelirken rahat bir şekilde taşıyabileceği ve ek olarak seyahat ederken sırt çantasına rahat bir şekilde yerleştirebileceği ince kılıflar çantalara göre daha kullanışlı.

Eğer bu hediye seçeneğini özelliştirirseniz, “kılıfa resim bastırmak gibi” ve bütün elektronik eşyalarıyla takım hale getirip bir kutu içerisinde hazırlarsanız sevgiliniz için de uygun bir hediye seçeneği olabilir.

3) Eğlence Parkı

Erkek Arkadaşlarınız İçin 10 Farklı Hediye Fikri

Son zamanlarda temalı eğlence parklarının sayısı hızla artıyor. İsmini çok fazla duyduğunuz ve içerisinde farklı seçenekler olan büyük bir eğlence parkına iki bilet alarak sevgilinize doğum gününde sürpriz yapabilirsiniz.

Diğer arkadaşlarınızla beraber yapacağınız bir planla sıradan bir erkek arkadaşınız için de bu seçenek bence muhteşem olur. Arkadaşınızın biletini siz satın alırsınız ve eğlence parkının içindeki diğer ekstra harcamaları da siz yaparak ona sadece keyfini çıkaracağı bir gün hediye edebilirsiniz. Bence hepiniz için çok keyifli bir gün olacaktır.

4) Modern Kulaklık

Erkek Arkadaşlarınız İçin 10 Farklı Hediye Fikri

Hemen hemen herkes kulaklık kullanıyor. Otobüslerde, servislerde ve hatta evimizde bile kulaklık kullanıyoruz. Arkadaşınıza beğeneceğini düşündüğünüz desenli olan kulaklık hediye edebilirsiniz. Sevgiliniz için sadece kulaklık baya bir basit kalır.

5) Mini Patlamış Mısır Makinesi

Erkek Arkadaşlarınız İçin 10 Farklı Hediye Fikri

Hem sevgilinize hem de arkadaşınıza bunu hediye edebilirsiniz bence. Kullanımı pratik ve kolay olan patlamış mısır makinesini ister yurtta kalıyor olsun ister evde kalıyor olsun bence rahatça kullanır.

Televizyon izlerken, pc başındayken, arkadaşları geldiği zaman ya da canı ne zaman isterse kullanabilir. En azından sıradan bir hediye değil. Bunun gibi erkeklerin kullanabileceği küçük elektronik aletleri de düşünebilirsiniz. Eğer kahveyi çok seviyorsa kahve makinesi gibi.

6) Oyun Konsolu

Erkek Arkadaşlarınız İçin 10 Farklı Hediye Fikri

Erkeklerin hepsi oyun oynamayı çok severler. Yakın arkadaşınızın neyle ilgili olduğunu az çok bilirsiniz. Eğer oyun delisiyse ona oyunlarla ilgili bir şeyler hediye edebilirsiniz. Oyun konsolları genelde pahalı oluyorlar, eğer oynadığı oyunu varsa onun için aksesuarlar alabilir yedek parçalarla tamamlayabilirsiniz. Ya da elektronik olarak değil daha farklı oyun ya da spor seçeneklerinin aksesuar ya da eşyalarını satın alabilirsiniz.

7) Kurabiye Tutan Kupa

Erkek Arkadaşlarınız İçin 10 Farklı Hediye Fikri

Farklı tasarımlı kupalar da ilgisini çekebilir. Üniversitede kupasını yanında taşıyabilir ya da evde kupa kullanmayı seviyor olabilir. Sadece kupa olarak değil aynı zamanda seyahatlerinde kullanabileceği termos kupalardan da hediye edebilirsiniz.

Erkek Arkadaşlarınız İçin 10 Farklı Hediye Fikri

Özellikle bol bol çay ve kahve içmeyi seven biriyse kesinlikle bu seçeneği değerlendirin. Okula gelirken bu termosu kullanmayı çok sevecektir. Sevgiliniz için de özel tasarımlı olanları tercih edebilirsiniz.

8) Odası İçin Aksesuar

Erkek Arkadaşlarınız İçin 10 Farklı Hediye Fikri

Bence herkesin odasında bir tane olması gereken duvar takvimi modeli. Hem sevgilinize hem de arkadaşınıza bu hediye oldukça uygun. Bence sürekli kullanacağı ve her zaman sizi hatırlayacağı hediyelerden biri. Hem farklı hem de çok kullanışlı. Kesinlikle bir düşünün derim.

9) Masa Aksesuarı

Erkek Arkadaşlarınız İçin 10 Farklı Hediye Fikri

İster masasında isterse baş ucunda kullanabileceği bu aksesuar daha düzenli olmasına yardımcı olacaktır. Bu tarz hediyeleri kendi dokunuşlarınızla özelleştirdiğiniz taktirde sevgiliniz için de uygun olur. Hem arkadaşınız için hem de sevgiliniz için tercih edebilirsiniz.

10) Slayt Gösterisi

Erkek Arkadaşlarınız İçin 10 Farklı Hediye Fikri

Slayt gösterisini sadece sevgilileriniz için değil, aynı zamanda arkadaşlarınız için de hazırlayabilirsiniz. Slayt gösterisi artık herkesin yaptığı, sıradan bir hediye gibi görünmeye başlamış olabilir. Ama hediyenizi sadece slaytla sınırlı bırakmayın. Destekleyici olarak slayt gösterisini kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınızla beraber olduğunuz fotoğraflar, eğlenceli anların videoları ve onun için hazırlanmış özel konuşmalar bu video için oldukça hoş olabilir.

***Eğer romantik bir hediye hazırlamak istiyorsanız; buluştuğunuz ilk günü hatırlatan anlamlı bir hediye, onun için özel örülmüş bir battaniye, kamp organizasyonu, onun için hazırlanmış bir akşam yemeği, fotoğraf albümü gibi farklı alternatifler de var. ***


Popüler

Üst