Moda

Evde Yapabileceğiniz Gerçek Snapchat Filtreleri

Snapchat fitre modellerini hepimiz çok severek kullanıyoruz. Farklı farklı modelleri kullanarak ortaya farklı sonuçlar çıkarabiliyoruz. Peki gerçek hayatta bu filtre modellerini kullanmak ister misiniz?

Son zamanlarda gerçek Snapchat filtrelerini kullanmak hızlı bir şekilde yayılmaya başladı. İsterseniz sadece fotoğraf çekimi için isterseniz özel bir parti için bu tarz filtreleri kullanabilirsiniz.

Eğer “ben uğraşırım, çok fazla boş zamanım oluyor, farklı şeyler yapmayı da seviyorum. Bunları yapabilirim” diyorsanız bu modellere bir göz atın derim. Bazıları kolay gibi görünse de bazıları biraz fazla zaman ayırmanızı gerektiriyor. Ama bence özel bir parti ya da fotoğraf çekimi için oldukça güzel ve farklı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Özellikle taç modellerini yaparak arkadaşlarınızla bir araya gelip farklı tarzda fotoğraflara sahip olabilirsiniz. Instagramda bu tarz fotoğrafları paylaşarak dikkatleri çekebilirsiniz. Eğer arkadaşlarınızla beraber geçirebileceğiniz bol zamanınız varsa herkes farklı bir filtre yaparak fotoğraf çekindiğinizi düşünün. Bence çok hoş olur.

Evde Yapabileceğiniz Gerçek Snapchat Filtreleri Evde Yapabileceğiniz Gerçek Snapchat Filtreleri Evde Yapabileceğiniz Gerçek Snapchat Filtreleri Evde Yapabileceğiniz Gerçek Snapchat Filtreleri Evde Yapabileceğiniz Gerçek Snapchat Filtreleri

 


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst