Frm Magazin http://www.frmmagazin.com Dünyadan güncel yabancı magazin haberleri, eğlenceli listeleri ve moda ile ilgili önerilere ulaşabileceğiniz İnternet sitesi. Tue, 24 Jan 2017 11:16:35 +0000 tr-TR hourly 1 http://wordpress.org/?v=4.3.7 Louis Tomlinson Oğlu Freddie’nin Doğum Gününü Nasıl Kutladı? http://www.frmmagazin.com/louis-tomlinson-oglu-freddienin-dogum-gununu-nasil-kutladi/ http://www.frmmagazin.com/louis-tomlinson-oglu-freddienin-dogum-gununu-nasil-kutladi/#comments Tue, 24 Jan 2017 11:16:35 +0000 http://www.frmmagazin.com/?p=42563 Louis Tomlinson ve Briana Jungwirth, oğulları Freddie’nin doğum günü için bir araya geldi.

Louis ve Briana’nın birlikte olduğu kısa videoda her ikisinin de oldukça mutlu oldukları görünüyor.

Freddie’nin 1. yaş gününü kutlayan ikili, Freddie’nin pastasına olan ilgisini videoda hayranlarına gösteriyorlar.

Louis Tomlinson’da Twitter hesabından bir mesaj yayınladı. “Bugün benim doğum günü çocuğumla güzel bir gün geçti. Sevgi dolu mesajlarınız için teşekkürler!” notunu paylaştı.

Special first birthday :)

Briana Jungwirth (@brianasrealaccount) tarafından paylaşılan bir video ()

ONE

Briana Jungwirth (@brianasrealaccount) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

]]>
http://www.frmmagazin.com/louis-tomlinson-oglu-freddienin-dogum-gununu-nasil-kutladi/feed/ 0
Kendall Jenner’ın Yeni Saç Modeli Sizi Şaşırtacak! http://www.frmmagazin.com/kendall-jennerin-yeni-sac-modeli-sizi-sasirtacak/ http://www.frmmagazin.com/kendall-jennerin-yeni-sac-modeli-sizi-sasirtacak/#comments Tue, 24 Jan 2017 10:42:24 +0000 http://www.frmmagazin.com/?p=42560 Kendall Jenner kardeşi Kylie Jenner’ın aksine daha nadir saç değişikliği yapıyor.

Arada sırada değişikliği tercih eden Kendall Jenner’ın saçları genelde koyu renk ve uzun oluyor.

Paris’te gerçekleşen Dior gösterisinden yayınlanan bir fotoğrafını görünce Kendall’ı neredeyse tanıyamadık.

Bebek kâkül olarak bilinen oldukça kısa görünen bir kâkül modelini kullanmış.

Güneş gözlüğü ve kırmızı ruju ile retro bir kombin yaratan Kendall Jenner’ın bu saç modeli hayranlarını şaşırttı.

Kendall daha önce de bu modeli kullanmıştı fakat bir teknik kullanarak bu modeli denemişti.

Saçını yüksek bir topuzun içine saklayıp bir parçanın alnın üzerine düşmesini sağlıyor ve onu da iğneleme taktiği ile iç kısıma doğru yuvarlıyor. İlk bakışta bir hile olduğu anlaşılmasa da bu taktiği bilen insanlar tarafından fark edilebiliyor.

Bunu daha önce bir veya iki kez denemişti fakat sanırım bu fotoğraftaki denemesinde oldukça başarılı bir sonuç elde etmiş. Çünkü hayranlarının büyük bir çoğunluğunun saçını kestirdiğini düşünmesini sağladı.

JUST HAD A (C)RAVING @kendalljenner @bellahadid

Derek Blasberg (@derekblasberg) tarafından paylaşılan bir video ()

Siz nasıl düşünüyorsunuz? Gerçekten saçını kestirdi mi? Yoksa teknik mi kullandı? Peki yakışmış mı?

]]>
http://www.frmmagazin.com/kendall-jennerin-yeni-sac-modeli-sizi-sasirtacak/feed/ 0
Ed Sheeran “Castle on the Hill” Şarkısının Klibini Yayınladı! http://www.frmmagazin.com/ed-sheeran-castle-on-the-hill-sarkisinin-klibini-yayinladi/ http://www.frmmagazin.com/ed-sheeran-castle-on-the-hill-sarkisinin-klibini-yayinladi/#comments Tue, 24 Jan 2017 10:24:57 +0000 http://www.frmmagazin.com/?p=42557 Ed Sheeran uzun aradan sonra iki yeni şarkı yayınladı.

Yayınladığı şarkılardan biri olan “Castle on the Hill” için yeni bir klip geldi bile.

Hayranlarının dört gözle beklediği klip yayınlandı. İngiltere’nin Framlingham kasabasında çekilen klip sisli görüntülerle başlıyor.

Castle on the Hill yeni yılın başında Shape of You ile birlikte yayınlandı ve Billboards Hot 100’de 6. oldu.

Bakalım yayınlanan bu yeni klibi beğenecek misiniz?

]]>
http://www.frmmagazin.com/ed-sheeran-castle-on-the-hill-sarkisinin-klibini-yayinladi/feed/ 0
Sofia Richie ve Brooklyn Beckham Londra’da Birlikte Zaman Geçirdi! http://www.frmmagazin.com/sofia-richie-ve-brooklyn-beckham-londrada-birlikte-zaman-gecirdi/ http://www.frmmagazin.com/sofia-richie-ve-brooklyn-beckham-londrada-birlikte-zaman-gecirdi/#comments Mon, 23 Jan 2017 12:24:51 +0000 http://www.frmmagazin.com/?p=42553 Sofia Richie, Avrupa’ya moda şovlarına katılmak için gitti.

Daha sonra Brooklyn Beckham ile buluşmak için Londra’ya gitmeye çalışırken küçük bir sıkıntı yaşadı.

Uçak iniş yaptıktan sonra İngiltere sınırında tutulduğu bildirildi.

Sofia Richie, sorguya çekildkten sonra serbes bırakıldı ve ülkeye girmesine izin verildi.

Bütün bunları Twitter hesabından hayranlarıyla paylaşan Sofia “Sonunda başardım, sanırım beni sevdikleri için tuttular” tweetini attı.

Brooklyn ile buluşan Sofia orada bir gece kaldı. Orada birlikte zaman geçirdiler. Bu haber ise “çıkıyorlar mı?” sorusunun yayılmasına sebep oldu.

Ama ikili daha önce de çok fazla birlikte zaman geçiriyorlardı ve Justin Bieber konserine bile birlikte gitmişlerdi. İkilininn sadece yakın arkadaş olma ihtimali daha yüksek bence. Siz nasıl düşünüyorsunuz?

]]>
http://www.frmmagazin.com/sofia-richie-ve-brooklyn-beckham-londrada-birlikte-zaman-gecirdi/feed/ 0
Taylor Swift “Kadınların Yürüyüşü” Hakkında Tweet Attı! http://www.frmmagazin.com/taylor-swift-kadinlarin-yuruyusu-hakkinda-tweet-atti/ http://www.frmmagazin.com/taylor-swift-kadinlarin-yuruyusu-hakkinda-tweet-atti/#comments Mon, 23 Jan 2017 10:38:54 +0000 http://www.frmmagazin.com/?p=42550 Women’s March olarak bilinen ve Türkçe’si “Kadınların Yürüyüşü” olan bu yürüyüş aslında sadece kadınların yürüyüşü değil.

Bu yürüşe gelecek kaygısı güden, dünya için endişelenen her insan katıldı. Anneler, babalar, çocuklar, kadınlar, erkekler, Müslümanlar ve daha fazlası.

Bu yürüyüşe Taylor Swift’in katılmamış olması ise bazı kişilerin tepkisine sebep oldu.

Twitter’da tepki mesajları alan Taylor Swift ise bu konuyla ilgili bir paylaşım yaptı.

“Yürüyüşe katılanlara çok fazla sevgi, gurur ve saygı hissediyorum. Bugün ve her gün bir kadın olmaktan gurur duyuyorum.” yazılı bir tweet attı.

Bu tweete gelen tepkilerden bazıları ise “Fakat tüm seçim boyunca neredeydiniz?” ve “Kötü bir bacağın falan mı var? Neden yürüyüşe katılmadın?” gibi oldu.

Tabi Taylor’ı destekleyenler de vardı. “Bunu paylaştığınız için teşekkür ederim ve sizinle gurur duyuyoruz!” tweeti de geldi.

]]>
http://www.frmmagazin.com/taylor-swift-kadinlarin-yuruyusu-hakkinda-tweet-atti/feed/ 0
Selena Gomez ve Bella Hadid’in Birbirlerini Taklit Ettikleri Fotoğraflar! http://www.frmmagazin.com/selena-gomez-ve-bella-hadidin-birbirlerini-taklit-ettikleri-fotograflar/ http://www.frmmagazin.com/selena-gomez-ve-bella-hadidin-birbirlerini-taklit-ettikleri-fotograflar/#comments Fri, 20 Jan 2017 14:44:26 +0000 http://www.frmmagazin.com/?p=42535 Selena Gomez’in The Weeknd ile görüntülenmesinin ardından Bella Hadid ile araları bozuldu.

Fakat gözümüzden kaçan bir detayı sizlerle paylaşmak istedim.

Daha önce hiç dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama Bella ve Selena’nın tercih ettiği kıyafetler birbirlerine çok benziyor. Hatta yan yana geldiklerinde ikiz gibi oldukları zamanlar da oluyor.

Şimdiye dek bu durum dikkatleri çekmemişti. Ama geriye doğru her ikisine de baktığımızda ikisinin aynı şekilde kombin yaptığını ya da pişti olduklarını fark ettim.

Ne dersiniz yoksa birbirlerini takip edip taklit mi ediyorlardı? Belki de aralarında kimsenin fark edemediği bir rekabet vardı? Siz nasıl düşünüyorsunuz?

Selena Gomez ve Bella Hadid'in Birbirlerini Taklit Ettikleri Fotoğraflar! Selena Gomez ve Bella Hadid'in Birbirlerini Taklit Ettikleri Fotoğraflar! Selena Gomez ve Bella Hadid'in Birbirlerini Taklit Ettikleri Fotoğraflar! Selena Gomez ve Bella Hadid'in Birbirlerini Taklit Ettikleri Fotoğraflar! Selena Gomez ve Bella Hadid'in Birbirlerini Taklit Ettikleri Fotoğraflar! Selena Gomez ve Bella Hadid'in Birbirlerini Taklit Ettikleri Fotoğraflar! Selena Gomez ve Bella Hadid'in Birbirlerini Taklit Ettikleri Fotoğraflar! Selena Gomez ve Bella Hadid'in Birbirlerini Taklit Ettikleri Fotoğraflar! Selena Gomez ve Bella Hadid'in Birbirlerini Taklit Ettikleri Fotoğraflar! Selena Gomez ve Bella Hadid'in Birbirlerini Taklit Ettikleri Fotoğraflar!

]]>
http://www.frmmagazin.com/selena-gomez-ve-bella-hadidin-birbirlerini-taklit-ettikleri-fotograflar/feed/ 0
Demi Lovato’nın Eski Sevgilisi Yeni İlişkisini Onayladı! http://www.frmmagazin.com/demi-lovatonin-eski-sevgilisi-yeni-iliskisini-onayladi/ http://www.frmmagazin.com/demi-lovatonin-eski-sevgilisi-yeni-iliskisini-onayladi/#comments Fri, 20 Jan 2017 14:09:15 +0000 http://www.frmmagazin.com/?p=42531 Demi Lovato her ne kadar resmi olarak onaylamasa da Guilherme Bomba Vasconcelos ile bir ilişkisi olduğu düşünülüyor.

Birlikte paylaştıkları fotoğraflara kalp işareti ekleyen ikili bu ilişkinin doğru olduğunu düşündürdü.

Guilherme’nin son paylaştığı fotoğrafta bir açıklama olmasa bile yüzlerdeki gülümseme çok şey anlatıyor.

Guilherme’nin paylaştığı son fotoğrafı ise Demi Lovato’nın eski sevgilisi Joe Jonas beğendi.

Joe Jonas bu fotoğrafı beğenerek bu ilişkiye karşı olan bakış açısını da belli etmiş oldu. Anlaşılan o ki; Joe Jonas bu ilişkiden rahatsız değil ve Demi’nin yeni ilişkisini de beğeniyor.

Demi Lovato'nın Eski Sevgilisi Yeni İlişkisini Onayladı!

]]>
http://www.frmmagazin.com/demi-lovatonin-eski-sevgilisi-yeni-iliskisini-onayladi/feed/ 0
Bilime Göre Dünyada 3 Çeşit Selfie Çeken İnsan Modeli Var – Sen Hangisisin? http://www.frmmagazin.com/bilime-gore-dunyada-3-cesit-selfie-ceken-insan-modeli-var-sen-hangisisin/ http://www.frmmagazin.com/bilime-gore-dunyada-3-cesit-selfie-ceken-insan-modeli-var-sen-hangisisin/#comments Fri, 20 Jan 2017 12:16:35 +0000 http://www.frmmagazin.com/?p=42526 Selfie çılgınlığı son on yılda hızlı bir şekilde büyüdü ve trend haline geldi.

Hayatımızın çok hızlı bir şekilde girdi ve hayatımızın önemli bir parçası haline geldi.

Brigham Young Üniversitesi’nin öğrencileri, insanların selfie çekmelerinin farklı nedenlerini araştırmaya karar verdiler ve bir çalışma yaptılar.

Çekilen selfielerden hangilerini kabul ettiklerini ve etmediklerini, hangilerinin daha çok beğeni alıp almayacağını sordular.

Çıkan sonuçlara göre 3 tip selfie çeken insan modelini oluşturdular.

Bakalım sen hangi grupta yer alıyorsun?

Yorum olarak bizimle paylaşmayı unutma.

1) Konuşkan insanlar: Siz, bir konuşma yapmak, başkalarıyla bilgi paylaşmak için selfie paylaşırsınız. Nerede olduğunuzu veya yaptığınız şeyi göstermek için selfie paylaşmayı tercih edersiniz.

Mirror pic in the White House…iconic.

Zendaya (@zendaya) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

2) Kendi bildirimini yapanlar: Konuşkan insanlar gibi bildirimini yapanlar da takipçilerine olayları ve yerleri göstermek için kendilerine güvenirler. Aradaki fark şu ki bildirim yapanların imajlarını kontrol etme arzusu vardır. Eğer bu tipseniz yalnızca iyi ışık alan yerlerde çekilmiş olan fotoğrafları paylaşmaktan hoşlanıyorsunuz. Takipçilerinize bir şeyler anlatmak zorunda değilsiniz.

3) Otobiyografisini yazanlar: Bir otobiyografi yazansanız, hayatınızı ve bir birey olarak benliklerinizi paylaşmaktan hoşlanırsınız. “Anılarımı kaydetmek” ve “kendimi ifade etmek” için selfie çekiyorum diye düşünürsünüz. Nerede olduğunuzu ve ne yaptığınızı paylaşmak için selfie çekmezsiniz. Kendi hikayenizi anlatır ve selfie yoluyla kendinizi keşfedersiniz.

I deserve it. Too much pizza. Not enough water. #firstpimpleof2017 Miley Cyrus (@mileycyrus) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Lover of flowers, hats, and hello kitty   Rowan Blanchard (@rowanblanchard) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

]]>
http://www.frmmagazin.com/bilime-gore-dunyada-3-cesit-selfie-ceken-insan-modeli-var-sen-hangisisin/feed/ 0
Bella Hadid ve The Weeknd Konserde Karşılaştı! http://www.frmmagazin.com/bella-hadid-ve-the-weeknd-konserde-karsilasti/ http://www.frmmagazin.com/bella-hadid-ve-the-weeknd-konserde-karsilasti/#comments Fri, 20 Jan 2017 11:33:47 +0000 http://www.frmmagazin.com/?p=42522 The Weeknd ve Bella Hadid Kasım ayında ayrılmışlardı.

Ayrıldıktan sonra ikilinin arası oldukça iyiydi. Birlikte zaman geçiriyorlardı. Fakat The Weeknd’in Selena Gomez ile görüntülenmesinin ardından işler karıştı.

Bella Hadid, The Weeknd ve Selena Gomez’in görüntülerinin yayınlanmasından sonra bu durumdan rahatsız oldu ve Selena’yı takip etmeyi bıraktı.

Bu üç isimden herhangi bir açıklama gelmedi. The Weeknd ve Selena birlikte mi? Bella bu ilişkiden rahatsız mı? Net bir bilgiye sahip değiliz.

Ama Bella ve The Weeknd dün gece New York’taki bir konserde karşılaştılar. Yakın arkadaşı Kendall Jenner ile birlikte kalabalığın içinde olan Bella’yı orada bulunan hayranları tanıdı.

İkili dün gece konuştular mı bilmiyoruz. Ama Bella’nın Selena Gomez hakkında The Weeknd’i uyardığı haberleri konuşuluyor.

Bella da Justin Bieber gibi Selena Gomez’in tanıtım amaçlı The Weeknd’i kullandığını düşünüyor.

Bella Hadid ve The Weeknd Konserde Karşılaştı!

]]>
http://www.frmmagazin.com/bella-hadid-ve-the-weeknd-konserde-karsilasti/feed/ 0
2017 People’s Choice Ödülleri’nin En İyi Kırmızı Halı Fotoğrafları http://www.frmmagazin.com/2017-peoples-choice-odullerinin-en-iyi-kirmizi-hali-fotograflari/ http://www.frmmagazin.com/2017-peoples-choice-odullerinin-en-iyi-kirmizi-hali-fotograflari/#comments Thu, 19 Jan 2017 15:21:20 +0000 http://www.frmmagazin.com/?p=42506 Ödül geceleri için ünlü isimlerin tercih ettiği elbise modelleri herkese örnek oluyorlar.

Özel günlerimizde ünlülerin elbiselerinden ve kombinlerinden yola çıkarak karar vermeyi deniyoruz.

Onların tercih ettiği renkler, modeller ve aksesuarlar hepimizin takibi altında oluyor. Hele bir de hayranı olduğumuz ünlüleri daha fazla tercih ediyoruz.

Bazen tıpkı onun elbisesini diktiriyoruz bazen de ona yakın olan bir model gördüğümüzde hemen satın alıyoruz.

2017 People’s Choice Ödülleri’nde ünlülerin giydiği elbiseleri de örnek olması için sizlere ekledim.

Bakalım en çok hangi ünlünün elbisesini beğeneceksiniz?

1) Victoria Justice

2017 People's Choice Ödülleri'nin En İyi Kırmızı Halı Fotoğrafları

2) Ruby Rose

2017 People's Choice Ödülleri'nin En İyi Kırmızı Halı Fotoğrafları

3) Yara Shahidi

2017 People's Choice Ödülleri'nin En İyi Kırmızı Halı Fotoğrafları

4) Peyton List

2017 People's Choice Ödülleri'nin En İyi Kırmızı Halı Fotoğrafları

5) Blake Lively

2017 People's Choice Ödülleri'nin En İyi Kırmızı Halı Fotoğrafları

6) Fifth Harmony

2017 People's Choice Ödülleri'nin En İyi Kırmızı Halı Fotoğrafları

7) Ashley Greene

2017 People's Choice Ödülleri'nin En İyi Kırmızı Halı Fotoğrafları

8) Jennifer Lopez

2017 People's Choice Ödülleri'nin En İyi Kırmızı Halı Fotoğrafları

9) Jamie Chung

2017 People's Choice Ödülleri'nin En İyi Kırmızı Halı Fotoğrafları

10) Kristen Bell

2017 People's Choice Ödülleri'nin En İyi Kırmızı Halı Fotoğrafları

11) Meg Donnelly

2017 People's Choice Ödülleri'nin En İyi Kırmızı Halı Fotoğrafları

12) Chandler Kinney

2017 People's Choice Ödülleri'nin En İyi Kırmızı Halı Fotoğrafları

13) Jodie Sweetin

2017 People's Choice Ödülleri'nin En İyi Kırmızı Halı Fotoğrafları

]]>
http://www.frmmagazin.com/2017-peoples-choice-odullerinin-en-iyi-kirmizi-hali-fotograflari/feed/ 0