Frm Magazin http://www.frmmagazin.com Dünyadan güncel yabancı magazin haberleri, eğlenceli listeleri ve moda ile ilgili önerilere ulaşabileceğiniz İnternet sitesi. Fri, 20 Jan 2017 14:52:51 +0000 tr-TR hourly 1 http://wordpress.org/?v=4.3.7 Selena Gomez ve Bella Hadid’in Birbirlerini Taklit Ettikleri Fotoğraflar! http://www.frmmagazin.com/selena-gomez-ve-bella-hadidin-birbirlerini-taklit-ettikleri-fotograflar/ http://www.frmmagazin.com/selena-gomez-ve-bella-hadidin-birbirlerini-taklit-ettikleri-fotograflar/#comments Fri, 20 Jan 2017 14:44:26 +0000 http://www.frmmagazin.com/?p=42535 Selena Gomez’in The Weeknd ile görüntülenmesinin ardından Bella Hadid ile araları bozuldu.

Fakat gözümüzden kaçan bir detayı sizlerle paylaşmak istedim.

Daha önce hiç dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama Bella ve Selena’nın tercih ettiği kıyafetler birbirlerine çok benziyor. Hatta yan yana geldiklerinde ikiz gibi oldukları zamanlar da oluyor.

Şimdiye dek bu durum dikkatleri çekmemişti. Ama geriye doğru her ikisine de baktığımızda ikisinin aynı şekilde kombin yaptığını ya da pişti olduklarını fark ettim.

Ne dersiniz yoksa birbirlerini takip edip taklit mi ediyorlardı? Belki de aralarında kimsenin fark edemediği bir rekabet vardı? Siz nasıl düşünüyorsunuz?

Selena Gomez ve Bella Hadid'in Birbirlerini Taklit Ettikleri Fotoğraflar! Selena Gomez ve Bella Hadid'in Birbirlerini Taklit Ettikleri Fotoğraflar! Selena Gomez ve Bella Hadid'in Birbirlerini Taklit Ettikleri Fotoğraflar! Selena Gomez ve Bella Hadid'in Birbirlerini Taklit Ettikleri Fotoğraflar! Selena Gomez ve Bella Hadid'in Birbirlerini Taklit Ettikleri Fotoğraflar! Selena Gomez ve Bella Hadid'in Birbirlerini Taklit Ettikleri Fotoğraflar! Selena Gomez ve Bella Hadid'in Birbirlerini Taklit Ettikleri Fotoğraflar! Selena Gomez ve Bella Hadid'in Birbirlerini Taklit Ettikleri Fotoğraflar! Selena Gomez ve Bella Hadid'in Birbirlerini Taklit Ettikleri Fotoğraflar! Selena Gomez ve Bella Hadid'in Birbirlerini Taklit Ettikleri Fotoğraflar!

]]>
http://www.frmmagazin.com/selena-gomez-ve-bella-hadidin-birbirlerini-taklit-ettikleri-fotograflar/feed/ 0
Demi Lovato’nın Eski Sevgilisi Yeni İlişkisini Onayladı! http://www.frmmagazin.com/demi-lovatonin-eski-sevgilisi-yeni-iliskisini-onayladi/ http://www.frmmagazin.com/demi-lovatonin-eski-sevgilisi-yeni-iliskisini-onayladi/#comments Fri, 20 Jan 2017 14:09:15 +0000 http://www.frmmagazin.com/?p=42531 Demi Lovato her ne kadar resmi olarak onaylamasa da Guilherme Bomba Vasconcelos ile bir ilişkisi olduğu düşünülüyor.

Birlikte paylaştıkları fotoğraflara kalp işareti ekleyen ikili bu ilişkinin doğru olduğunu düşündürdü.

Guilherme’nin son paylaştığı fotoğrafta bir açıklama olmasa bile yüzlerdeki gülümseme çok şey anlatıyor.

Guilherme’nin paylaştığı son fotoğrafı ise Demi Lovato’nın eski sevgilisi Joe Jonas beğendi.

Joe Jonas bu fotoğrafı beğenerek bu ilişkiye karşı olan bakış açısını da belli etmiş oldu. Anlaşılan o ki; Joe Jonas bu ilişkiden rahatsız değil ve Demi’nin yeni ilişkisini de beğeniyor.

Demi Lovato'nın Eski Sevgilisi Yeni İlişkisini Onayladı!

]]>
http://www.frmmagazin.com/demi-lovatonin-eski-sevgilisi-yeni-iliskisini-onayladi/feed/ 0
Bilime Göre Dünyada 3 Çeşit Selfie Çeken İnsan Modeli Var – Sen Hangisisin? http://www.frmmagazin.com/bilime-gore-dunyada-3-cesit-selfie-ceken-insan-modeli-var-sen-hangisisin/ http://www.frmmagazin.com/bilime-gore-dunyada-3-cesit-selfie-ceken-insan-modeli-var-sen-hangisisin/#comments Fri, 20 Jan 2017 12:16:35 +0000 http://www.frmmagazin.com/?p=42526 Selfie çılgınlığı son on yılda hızlı bir şekilde büyüdü ve trend haline geldi.

Hayatımızın çok hızlı bir şekilde girdi ve hayatımızın önemli bir parçası haline geldi.

Brigham Young Üniversitesi’nin öğrencileri, insanların selfie çekmelerinin farklı nedenlerini araştırmaya karar verdiler ve bir çalışma yaptılar.

Çekilen selfielerden hangilerini kabul ettiklerini ve etmediklerini, hangilerinin daha çok beğeni alıp almayacağını sordular.

Çıkan sonuçlara göre 3 tip selfie çeken insan modelini oluşturdular.

Bakalım sen hangi grupta yer alıyorsun?

Yorum olarak bizimle paylaşmayı unutma.

1) Konuşkan insanlar: Siz, bir konuşma yapmak, başkalarıyla bilgi paylaşmak için selfie paylaşırsınız. Nerede olduğunuzu veya yaptığınız şeyi göstermek için selfie paylaşmayı tercih edersiniz.

Mirror pic in the White House…iconic.

Zendaya (@zendaya) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

2) Kendi bildirimini yapanlar: Konuşkan insanlar gibi bildirimini yapanlar da takipçilerine olayları ve yerleri göstermek için kendilerine güvenirler. Aradaki fark şu ki bildirim yapanların imajlarını kontrol etme arzusu vardır. Eğer bu tipseniz yalnızca iyi ışık alan yerlerde çekilmiş olan fotoğrafları paylaşmaktan hoşlanıyorsunuz. Takipçilerinize bir şeyler anlatmak zorunda değilsiniz.

3) Otobiyografisini yazanlar: Bir otobiyografi yazansanız, hayatınızı ve bir birey olarak benliklerinizi paylaşmaktan hoşlanırsınız. “Anılarımı kaydetmek” ve “kendimi ifade etmek” için selfie çekiyorum diye düşünürsünüz. Nerede olduğunuzu ve ne yaptığınızı paylaşmak için selfie çekmezsiniz. Kendi hikayenizi anlatır ve selfie yoluyla kendinizi keşfedersiniz.

I deserve it. Too much pizza. Not enough water. #firstpimpleof2017 Miley Cyrus (@mileycyrus) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Lover of flowers, hats, and hello kitty   Rowan Blanchard (@rowanblanchard) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

]]>
http://www.frmmagazin.com/bilime-gore-dunyada-3-cesit-selfie-ceken-insan-modeli-var-sen-hangisisin/feed/ 0
Bella Hadid ve The Weeknd Konserde Karşılaştı! http://www.frmmagazin.com/bella-hadid-ve-the-weeknd-konserde-karsilasti/ http://www.frmmagazin.com/bella-hadid-ve-the-weeknd-konserde-karsilasti/#comments Fri, 20 Jan 2017 11:33:47 +0000 http://www.frmmagazin.com/?p=42522 The Weeknd ve Bella Hadid Kasım ayında ayrılmışlardı.

Ayrıldıktan sonra ikilinin arası oldukça iyiydi. Birlikte zaman geçiriyorlardı. Fakat The Weeknd’in Selena Gomez ile görüntülenmesinin ardından işler karıştı.

Bella Hadid, The Weeknd ve Selena Gomez’in görüntülerinin yayınlanmasından sonra bu durumdan rahatsız oldu ve Selena’yı takip etmeyi bıraktı.

Bu üç isimden herhangi bir açıklama gelmedi. The Weeknd ve Selena birlikte mi? Bella bu ilişkiden rahatsız mı? Net bir bilgiye sahip değiliz.

Ama Bella ve The Weeknd dün gece New York’taki bir konserde karşılaştılar. Yakın arkadaşı Kendall Jenner ile birlikte kalabalığın içinde olan Bella’yı orada bulunan hayranları tanıdı.

İkili dün gece konuştular mı bilmiyoruz. Ama Bella’nın Selena Gomez hakkında The Weeknd’i uyardığı haberleri konuşuluyor.

Bella da Justin Bieber gibi Selena Gomez’in tanıtım amaçlı The Weeknd’i kullandığını düşünüyor.

Bella Hadid ve The Weeknd Konserde Karşılaştı!

]]>
http://www.frmmagazin.com/bella-hadid-ve-the-weeknd-konserde-karsilasti/feed/ 0
2017 People’s Choice Ödülleri’nin En İyi Kırmızı Halı Fotoğrafları http://www.frmmagazin.com/2017-peoples-choice-odullerinin-en-iyi-kirmizi-hali-fotograflari/ http://www.frmmagazin.com/2017-peoples-choice-odullerinin-en-iyi-kirmizi-hali-fotograflari/#comments Thu, 19 Jan 2017 15:21:20 +0000 http://www.frmmagazin.com/?p=42506 Ödül geceleri için ünlü isimlerin tercih ettiği elbise modelleri herkese örnek oluyorlar.

Özel günlerimizde ünlülerin elbiselerinden ve kombinlerinden yola çıkarak karar vermeyi deniyoruz.

Onların tercih ettiği renkler, modeller ve aksesuarlar hepimizin takibi altında oluyor. Hele bir de hayranı olduğumuz ünlüleri daha fazla tercih ediyoruz.

Bazen tıpkı onun elbisesini diktiriyoruz bazen de ona yakın olan bir model gördüğümüzde hemen satın alıyoruz.

2017 People’s Choice Ödülleri’nde ünlülerin giydiği elbiseleri de örnek olması için sizlere ekledim.

Bakalım en çok hangi ünlünün elbisesini beğeneceksiniz?

1) Victoria Justice

2017 People's Choice Ödülleri'nin En İyi Kırmızı Halı Fotoğrafları

2) Ruby Rose

2017 People's Choice Ödülleri'nin En İyi Kırmızı Halı Fotoğrafları

3) Yara Shahidi

2017 People's Choice Ödülleri'nin En İyi Kırmızı Halı Fotoğrafları

4) Peyton List

2017 People's Choice Ödülleri'nin En İyi Kırmızı Halı Fotoğrafları

5) Blake Lively

2017 People's Choice Ödülleri'nin En İyi Kırmızı Halı Fotoğrafları

6) Fifth Harmony

2017 People's Choice Ödülleri'nin En İyi Kırmızı Halı Fotoğrafları

7) Ashley Greene

2017 People's Choice Ödülleri'nin En İyi Kırmızı Halı Fotoğrafları

8) Jennifer Lopez

2017 People's Choice Ödülleri'nin En İyi Kırmızı Halı Fotoğrafları

9) Jamie Chung

2017 People's Choice Ödülleri'nin En İyi Kırmızı Halı Fotoğrafları

10) Kristen Bell

2017 People's Choice Ödülleri'nin En İyi Kırmızı Halı Fotoğrafları

11) Meg Donnelly

2017 People's Choice Ödülleri'nin En İyi Kırmızı Halı Fotoğrafları

12) Chandler Kinney

2017 People's Choice Ödülleri'nin En İyi Kırmızı Halı Fotoğrafları

13) Jodie Sweetin

2017 People's Choice Ödülleri'nin En İyi Kırmızı Halı Fotoğrafları

]]>
http://www.frmmagazin.com/2017-peoples-choice-odullerinin-en-iyi-kirmizi-hali-fotograflari/feed/ 0
Ariana Grande’nin Tıpatıp Aynısı Olmasıyla Dikkatleri Çeken Kişiyle Tanışın! http://www.frmmagazin.com/ariana-grandenin-tipatip-aynisi-olmasiyla-dikkatleri-ceken-kisiyle-tanisin/ http://www.frmmagazin.com/ariana-grandenin-tipatip-aynisi-olmasiyla-dikkatleri-ceken-kisiyle-tanisin/#comments Thu, 19 Jan 2017 14:36:02 +0000 http://www.frmmagazin.com/?p=42503 Ariana Grande dünyaca tanınan isimlerden biri.

Sokakta yürürken yanından geçen kişinin Ariana olduğunu fark ediyorsun ve onunla fotoğraf çektirmek istiyorsun.

O da önce seninle fotoğraf çekiyor ve daha sonra da Ariana Grande olmadığını söylüyor.

Şaşırırsın değil mi? İşte bu kızın ismi Jacky Vasquez. Tıpkı Ariana Grande.

Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla Ariana hayranlarını şaşkına çeviren Jacky’nin yaklaşık 200 bin takipçisi de var.

Yaptığı makyaj, kullandığı saç modeliyle verdiği Ariana Grande pozlarına baktığınızda Ariana’dan ayırmak oldukça zor oluyor.

Another half half with the one and only @arianagrande 👯💕

Jacky Vasquez (@jackyvasquez) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

]]>
http://www.frmmagazin.com/ariana-grandenin-tipatip-aynisi-olmasiyla-dikkatleri-ceken-kisiyle-tanisin/feed/ 0
“tbt” Günü İçin 15 Ünlünün Fotoğrafını Hazırladık! http://www.frmmagazin.com/tbt-gunu-icin-15-unlunun-fotografini-hazirladik/ http://www.frmmagazin.com/tbt-gunu-icin-15-unlunun-fotografini-hazirladik/#comments Thu, 19 Jan 2017 14:11:25 +0000 http://www.frmmagazin.com/?p=42484 Bugün tbt günü.

Perşembe günü yapılan tbt paylaşımları için ünlülerin fotoğraflarından bir liste yapmaya karar verdim.

Instagram’da yapılan bu tbt paylaşımları çok fazla tercih ediliyor.

Ben de sizler için tbt olabilecek ünlü fotoğraflarını ekledim.

Bakalım en çok hangi ünlü için paylaştığım fotoğrafı beğeneceksiniz?

Sizce en çok değişen ünlüyü yorum olarak yazmayı unutmayın.

1) Zendaya ve Bella Thorne

"tbt" Günü İçin 15 Ünlünün Fotoğrafını Hazırladık!

2) Austin Mahone

"tbt" Günü İçin 15 Ünlünün Fotoğrafını Hazırladık!

3) Ariana Grande

"tbt" Günü İçin 15 Ünlünün Fotoğrafını Hazırladık!

4) Zac Efron

"tbt" Günü İçin 15 Ünlünün Fotoğrafını Hazırladık!

5) Fifth Harmony

"tbt" Günü İçin 15 Ünlünün Fotoğrafını Hazırladık!

6) Selena Gomez

"tbt" Günü İçin 15 Ünlünün Fotoğrafını Hazırladık!

7) Justin Bieber

"tbt" Günü İçin 15 Ünlünün Fotoğrafını Hazırladık!

8) Debby Ryan

"tbt" Günü İçin 15 Ünlünün Fotoğrafını Hazırladık!

9) Kylie Jenner

"tbt" Günü İçin 15 Ünlünün Fotoğrafını Hazırladık!

10) Taylor Swift

"tbt" Günü İçin 15 Ünlünün Fotoğrafını Hazırladık!

11) Liam Payne ve Niall Horan

"tbt" Günü İçin 15 Ünlünün Fotoğrafını Hazırladık!

12) Cameron Dallas

"tbt" Günü İçin 15 Ünlünün Fotoğrafını Hazırladık!

13) Harry Styles

"tbt" Günü İçin 15 Ünlünün Fotoğrafını Hazırladık!

14) Zayn Malik

"tbt" Günü İçin 15 Ünlünün Fotoğrafını Hazırladık!

15) Louis Tomlinson

"tbt" Günü İçin 15 Ünlünün Fotoğrafını Hazırladık!

]]>
http://www.frmmagazin.com/tbt-gunu-icin-15-unlunun-fotografini-hazirladik/feed/ 0
Serenay Sarıkaya 2017 “Head And Soulders” Reklamı İçin Anlaştı! http://www.frmmagazin.com/serenay-sarikaya-2017-head-and-soulders-reklami-icin-anlasti/ http://www.frmmagazin.com/serenay-sarikaya-2017-head-and-soulders-reklami-icin-anlasti/#comments Thu, 19 Jan 2017 13:27:09 +0000 http://www.frmmagazin.com/?p=42477 Serenay Sarıkaya 2017 yılında Head and Shoulders reklamı ile markanın Türkiye’deki ilk kadın reklam yüzü olacak.

Uzun süredir ekranlarda olmayan Serenay Sarıkaya’nın bu reklamda olması hayranlarını çok mutlu etti ve heyecanlandırdı.

Reklam için 1 milyon TL’lik anlaşma imzaladığı söyleniyor. Reklam çekimlerinin öncesinde yapılan fotoğraf çekimleri ile Serenay dikkatleri çekti.

Mavi ile yollarını ayırdıktan sonra bu firmayla anlaştı. Daha önce Elidor ile anlaşması olan Serenay’ın yeni anlaşma imzaladığı marka ile de oldukça başarılı olacağı düşünülüyor.

Serenay Sarıkaya 2017 "Head And Soulders" Reklamı İçin Anlaştı! Serenay Sarıkaya 2017 "Head And Soulders" Reklamı İçin Anlaştı! Serenay Sarıkaya 2017 "Head And Soulders" Reklamı İçin Anlaştı! Serenay Sarıkaya 2017 "Head And Soulders" Reklamı İçin Anlaştı!

]]>
http://www.frmmagazin.com/serenay-sarikaya-2017-head-and-soulders-reklami-icin-anlasti/feed/ 0
Dylan O’Brien’ın Teen Wolf’taki Tam İsmi Açıklandı! http://www.frmmagazin.com/dylan-obrienin-teen-wolftaki-tam-ismi-aciklandi/ http://www.frmmagazin.com/dylan-obrienin-teen-wolftaki-tam-ismi-aciklandi/#comments Thu, 19 Jan 2017 12:59:50 +0000 http://www.frmmagazin.com/?p=42474 Dylan O’Brien’i herkes Stiles olarak tanıdı. Peki tam ismi neydi?

Dizide Stiles’ın tam ismi hiç bir zaman söylenmedi. Her zaman Stiles adı kullanıldı.

Stiles ise söylenmesi kolay olsun diye verilen bir isimdi. Aslında gerçek ismi Stiles değildi.

Şimdiye dek dizide bu konuyla ilgili bir bilgi paylaşılmamıştı ta ki düne kadar. En son yayınlanan bölümünde nihayet Stiles’ın gerçek ismi açıklandı.

Sheriff Stilinski bir oğlu olduğunu söyledi ve “Bir oğlum var. Adı Mieczyslaw Stilinski.” dedi.

İşte Stiles’ın gerçek ismi Mieczyslaw.

Fakat bu kelimenin söylenmesi oldukça zor olduğu için akılda kalacak ve kolay bir isim olmasına karar verildi.

Mieczslaw’ın okunusu “yaramaz” kelimesine benzediği için Stiles da aynı anlama geldiğinden dolayı bu kelimenin kullanılması tercih edilmiş.

]]>
http://www.frmmagazin.com/dylan-obrienin-teen-wolftaki-tam-ismi-aciklandi/feed/ 0
Zayn Malik’in Yeni Saç Stilinden Gözümüzü Alamıyoruz! http://www.frmmagazin.com/zayn-malikin-yeni-sac-stilinden-gozumuzu-alamiyoruz/ http://www.frmmagazin.com/zayn-malikin-yeni-sac-stilinden-gozumuzu-alamiyoruz/#comments Wed, 18 Jan 2017 14:59:05 +0000 http://www.frmmagazin.com/?p=42468 Zayn Malik farklı saç stillerini kullanmayı seven isimlerden biri.

Bazen uzun, bazen kısa, bazen de renkli modeller denemekten korkmuyor.

Uzun süre aynı saç modeliyle kalmıyor ve sık sık yeni tarzlar deniyor.

Saçlarını kısa kestirmişti ve saçının uzamasındaki her evreyi görmüştük. Şimdi ise ön kısmını uzun tutarak yeni bir tarz denemeye başladı.

Uzun olarak kullanmaya başladığı bu modeli ne kadar süre kullanmaya devam edecek kimse bilemez. Ama çok uzun süre olmayacağından hepimiz emin olabiliriz.

Peki siz bu modeli beğendiniz mi? Sizce Zayn’a hangi model daha çok yakışıyor?

Zayn Malik'in Yeni Saç Stilinden Gözümüzü Alamıyoruz! Zayn Malik'in Yeni Saç Stilinden Gözümüzü Alamıyoruz! Zayn Malik'in Yeni Saç Stilinden Gözümüzü Alamıyoruz!

]]>
http://www.frmmagazin.com/zayn-malikin-yeni-sac-stilinden-gozumuzu-alamiyoruz/feed/ 0