Televizyon

Fi Çi Pi Dizisi Oyuncuları? – Konusu? Kanalı?

Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç, Mehmet Günsür ve Ozan Güven’in başrolleri paylaşacağı Fi Çi Pi adlı dizinin ilk tanıtım fotoğrafları yayınlandı.

Dizinin oyuncuları, konusu ve kanalı ise büyük merak konusu oldu.

Sürpriz bir şekilde duyurusu yapılan bu proje herkesi çok şaşırttı.

Fi Çi Pi adlı kitap üçlemesinden uyarlanan bu dizi Türkiye’nin ilk özgün dijital dizi projesi olacak ve 13 bölümden oluşacak. Her bölümü ise 60 dakika olacak.

Yazarı Akilah Azra Kohen olan bu üç kitabın konusu ne? Dizinin oyuncularının oldukça heyecanlı ve eğlenceli oldukları gözlerden kaçmıyor. Peki ama bu dizinin konusu nasıl olacak? Senaryosu tamamlandı, önümüzdeki günlerde çekimlerine başlanacak ve yeni yılda da yayınlanmaya başlanır diye tahmin ediyoruz.

Serinin ilk kitabı olan Fi’nin sloganı “Bu hikayenin sadece inanılmaz tarafları gerçektir.” Bu kitapta “ihtiras” anlatılıyor.

İkinci kitap olan Çi’nin ise sloganı “İyi bir hikaye asıl bittiğinde başlar.” Bunun konusu ise “motivasyonunu kaybetmiş bir insanlık”

Üçüncü ve son kitap olan Pi’nin sloganı ise “Bu hikaye burada bitecek ve sen başlayacaksın.”

Serenay Sarıkaya Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf ile dizinin duyurusunu yapmayı ihmal etmedi. Son derece heyecanlı olduğu da açıkça belli.

Bizler de bu projeyi duyduğumuzda çok heyecanlandık. Büyük bir merakla fragmanların yayınlanmasını bekliyoruz.


Popüler

Üst