Magazin

Fifth Harmony Hayranlarının Yaptığı Olaydan Sonra Güvenlik Ekibini Savundu!

Fith Harmony, Twitter hesaplarından Brezilya’da bir otelde yaşadığı fan kazası sonrasında güvenlik ekibini savunan bir yazı paylaştı. Twitter üzerinden hayranları güvenlik ekibinin onlara karşı saygısızca davrandıklarını söyleyen yorumlar yaptı. Bu yorumlar zamanla çoğaldı ve Fifth Harmony’de güvenlik ekibini savunarak şöyle bir yazı paylaştı;

“Biz gerçekten çok yoğun çalışıyoruz ve şundan eminiz ki bizimle mümkün olduğu kadarıyla bizimle şaşırtıcı bir deneyim yaşıyorsunuz. Ama biz bazen yüzlerce kişiye karşı bizim sadece 5 kişi olduğumuzu unuttuğunuzu hissediyoruz.”

“Güvenlik ekibimiz, insanlar sınırları aştıkları zaman bizi ve bizim özelimizi korumakla görevli. Hayranlarımızdan birinin güvenlik ekibimizden birine olan tüm öfkesini Twitter üzerinden saldırarak döktüğünü gördük ve bu yalan konuşmaları durdurmak için basın açıklaması yapmak istedik. Biz de oradaydık. Kız Lauren ve Dinah’ın odasına girmeyi denedi ve biz, bizim güvenli olduğumuzdan emin olana kadar güvenliği devreye soktuk ve onlarla konuştuk. Bu kızın onun odasının olduğunu ve orada kaldığını söyleyerek onlara yalan söylediğini gördük. Güvenliğe karşı ağır hakaretler ederek devam etmeyi denedi ve Lauren’in odasına doğru hamlede bulundu sonra ona bir not bıraktı.

“Onu uzaklaştıran güvenlik görevlileri bizi korumak için görevlerini yapıyorlardı. Özellikle son zamanlardaki vurulma olaylarının ışığında bizim yerimiz ve korunmamız çok fazla güvenli olmuyor. Güvenlik görevlisi bir şey yapmadı ama kızın gerçekten kaldığı arka merdivenlere geri gittiğinden emin olmayı denedi. Kız bu süreç içerisinde mücadele etti ve onu yönlendirenlerden kurtulmaya çalıştı. Güvenlik ekibi onu uzaklaştırmak için dokunduğunda bağırıyordu ve kendi kıyafetlerini çıkarmayı denedi. “

“Dördümüz dışardaydık ve kendi gözlerimizle bu sahneyi izledik. Bir güvenlik görevlisi uygunsuz bir şekilde dokunmadı ve zarar vermedi. Onlar asla kasıtlı olarak bir hayranımıza zarar vermezler. Birçok kişi saygısızlık etme hakkına sahip olduklarını düşünüyorlar ama biz sınırları koruduklarından emin olduğumuz güvenlik ekibimizi desteklemeye devam edeceğiz.

“Herhangi bir rahatsızlıktan dolayı özür dileriz ama biz insanların bizim ekibimiz ve onların işleri hakkında yalan konuşmaları hoşumuza gitmiyor. Takımımız ve onların işleri hakkında saygısızlık ettiğinizde bize saygısızlık etmiş olduğunuzu anlarsanız seviniriz.

Saygılarımızla, Dinah, Lauren, Ally, Camila and Normani”

Yapılan bu uzun basın bülteni ile olayın da nasıl gerçekleştiğini daha detaylı olarak açıklamış oldular. Umarız hayranları ve güvenlik ekipleri arasında yaşanan bu gerginlik kısa sürede son bulur.Fifth Harmony Fan Kazası Sonrası Güvenlik Ekibini Savundu!


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst