Televizyon

Geniş Aile Dizisi Tekrar Geliyor ! Peki Hangi Kanalda Olacak ?

Ekranların sevilerek izlenen ve iyi bir kitleye sahip olan Geniş Aile dizisi tekrar geri dönüyor. Yayınlanmaya başlayacak olan dizinin sevenleri ise şimdiden dört gözle beklemeye başladılar. Dizisinin hangi kanalda yayınlanmaya başlanacağı ise büyük merak konusu.

Güzel bir kitleye sahip olan dizi eğer tekrar aynı formatıyla geri dönerse oldukça iyi izlenecek gibi görünüyor. Bir zamanların efsane dizilerinden biri olan Geniş Aile gibi diğer dizilerde de aynı şeyi yaparlar mı bilmiyorum. Ama artık yayınlanan dizilerin tutmaması ve ekranlardan kısa sürede kaldırılması izleyenleri de bıktırmış durumda. Bu duruma çare olarak sanırım eski dizileri tekrar etmeye başlayacaklar.

Bu ne kadar etkili olur ya da toplumun genelinden nasıl bir tepki alır , bunu anlamak biraz zor tabi. Ama Geniş Aile dizisini bekleyen ve hangi kanalda yayınlanması için yorumlarda bulunan insanların sayısı da oldukça fazla. Bakalım ilerleyen günlerde neler olacak ?

Geniş Aile Dizisi Tekrar Geliyor ! Peki Hangi Kanalda Olacak ? Geniş Aile Dizisi Tekrar Geliyor ! Peki Hangi Kanalda Olacak ? Geniş Aile Dizisi Tekrar Geliyor ! Peki Hangi Kanalda Olacak ?

Popüler

Üst