Magazin

Gigi Hadid Tommy Hilfiger’ın Kilosu Hakkındaki Yorumlarına Cevap Verdi!

Tommy Hilfiger’ın geçen ay yaptığı açıklama ortalığı karıştırdı.

Gigi Hadid’in 2015 yılındaki sonbahar defilesinde bir panço giymesinin kast ajanslarının Gigi’nin diğer mankenler kadar uzun ve zayıf olmadığını düşünmesinden dolayı olduğunu söylemişti.

Gigi Hadid hayranları bu açıklamaya çok sinirlendiler ve Tommy bu kararı kendisinin vermediğini ve bu durum için de son derece mutsuz olduğunu dile getirdi.

Gigi Hadid de bu konudaki sessizliğini bozdu. Access Hollywood ile yaptığı bir röportajda bu konu hakkındaki düşüncelerini dile getirdi.

Gigi Hadid Tommy Hilfiger'n Kilosu Hakkındaki Yorumlarına Cevap Verdi!

“İnsanların bunun farkında olmadığımı düşünmesi çok komik. Muhtemelen eskiden bu aklımdan gitmiş olabilirdi ama Tommy’in bana bunun görüntüde olmayan daha büyük bir hikayenin içeriği olduğunu söylediği zamanı biliyorum. Hikayenin asıl konusu, Tommy bana her zaman destek oluyordu ve bu her şeyden üstündü, o sezonun stilisti ne derse desin ya da o bana ne giydirirse giydirsin, Tommy beni şovda istedi ve benim için zorladı ve Tommy benim kıvrımlarımı sevdi. Bir sonraki sezonda bana panço giydiren aynı stilistin podyumunda bir bikini giydim.”

Gigi yaptığı bu açıklama ile kilolarının farkında olduğunu söyledi. Zaten Gigi Hadid hızlı bir şekilde kilo verdi ve bu durum herkesin dikkatini çekti. Şuan kilolarından eser yok. Ayrıca bir sonraki sezonda bir bikini giyerek podyumda yürümesi de onun bu iş için son derece istekli olduğunun bir işareti.

Bir kişi size bunu yapamazsın dese bile asla pes etmeyin ve vazgeçmeyin. Gigi o pançoyu kilolarından dolayı giydiğini bildiği zaman eminim ki daha çok hırslandı ve bu onu asla durdurmadı. Daha çok çalıştı ve daha çok başarılı oldu.

Sizler de kimsenin sizi durdurmasına izin vermeyin.

Yaptığı açıklamanın tamamını bu videodan izleyebilirsiniz.


Popüler

Üst