Magazin

Gigi Hadid Yaşadığı Saldırı Sonrası Zayn Malik İle İlgili Açıklama Yaptı!

Dünyaca ünlü manken Gigi Hadid, dün hiç hoş olmayan bir saldırıya maruz kaldı. Kalabalığın içinde hayranlarına karşı oldukça güler yüzlü bir şekilde ilerlerken arkadan bir kişinin kendisini kucağına alması üzerine hemen savunmaya geçti.

Kendisini saldırganın elinden kurtardı ve çok sinirlendi. Tek başına adamın elinden kurtulan Gigi, boks konusundaki yeteneğini bir kez daha herkese kanıtlamış oldu. Bu olay sonrasında Twitter hesabından çeşitli açıklamalar yaptı. Hayranları onu bu davranışından dolayı tebrik ettiler. Fakat Gigi medyanın bu kişi hakkında “hayran” kelimesinin kullanılmasını istemedi. “Benim orada olan gerçek hayranlarım, orada neler olduğunu size söyleyebilir” diyerek tepkisini dile getirdi. Daha sonra ise boks antrenörüne teşekkür etmeyi de unutmadı. “Boks antrenörüme bugün teşekkür ettim” notundan sonra da kızlara kendilerini savunmaları gerektiğini hatırlattı.

“Kızlar, eğer kendinizi tehlikede hissederseniz, kasları hatırlayarak mücadele edebilmeniz için kendinizi hazırlayın. Destekleriniz için hepinize çok teşekkür ederim” notu ile bütün kızların tehlike anları için hazırlıklı olmalarını söyledi. Bence de bu çok doğru. Bütün kızlar kendilerini savunmayı çok iyi bilmeli ve eğitimler almalı diye düşünüyorum. Daha sonra ise Ansel Elgort “Zayn nerdeydi?” sorusunu sorunca Gigi’den cevap gecikmedi. “Büyük ihtimalle o adam bu gece şanslı yıldızlarını saymak için çene kemiğine buz koymaktan biraz zaman ayırmalı çünkü Zayn orada yoktu .. “

Gigi’nin bu sözü ile eğer orada Zayn Malik olsaydı Gigi’den daha fazla tepki verirdi ve belki de sakinleşmesi çok daha zor olurdu. O adam Zayn orada olmadığı için çok şanslı. Ama Gigi Hadid’e bulaştığı için de eminim ki elinde bir buz torbasıyla çok pişmandır.


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst